Coin Bureau Göre Bu Ethereum Rakiplerinin %280’in Üzerinde Artma Potansiyeli Var!


ethereum
coin bureau göre bu ethereum rakiplerinin %280'in üzerinde artma potansiyeli var! 2

Sahte Para Bürosu ev sahibi Guys, ilk on Ethereum (ETH) rakibinin mevcut fiyatının üç katına kadar yükselebileceğini söylüyor.

Guy, yeni bir YouTube videosunda 1,92 milyon abonesine algoritmik merkezi olmayan sabit para platformu Terra’nın (LUNA) %284’e kadar yükselebileceğini söylüyor.

Guy’a göre, ralli öncelikle Terra’nın ABD dolarına sabitlenmiş sabit parası TerraUSD’nin (UST) popülaritesinden kaynaklanacak.

“LUNA’yı gerçekten geride tutan tek şey devasa piyasa değeri. Ancak UST’nin kullanılabilirliği ve popülaritesi, LUNA’nın 150 ila 200 dolar arasında bir fiyat etiketi vererek 2-3 kat daha sıkıştırmayı başarabileceği anlamına geliyor.”

Coin Bureau sunucusuna göre, kripto piyasasının geri kalanı düşüşe geçtiğinde LUNA yükselişe geçiyor.

“Ayrıca, Luna kripto piyasası çöktüğünde pompalama eğiliminde ve bu muhtemelen şu anda neredeyse bir düzine blok zincirinde bulunan ve çoğu büyük borsada işlem gören UST stabilcoine olan artan talepten kaynaklanıyor. Bu onu ele vermediyse, LUNA’nın fiyat hareketi UST’ye olan talep tarafından yönlendiriliyor.”

Guy, UST talebini artıran faktörlerden birinin stablecoin’in merkezi olmayan doğası olduğunu söylüyor.

“Yeni başlayanlar için, UST’nin sabit para olarak güvenli liman statüsü var, bu, UST’nin piyasa düşüşleri sırasında sabitini koruma yeteneği ile sağlamlaştırılan bir şey. Bu, diğer merkezi olmayan stabilcoinlerin yapmayı başardığı bir şey değil…

Şimdi Terra’nın DApp’leri [merkezi olmayan uygulamalar] aslında UST için, özellikle de hemen hemen her akıllı sözleşme kripto projesinden övgü alan Çapa Protokolü [tasarruf platformu] için birincil talep itici güç oldu.

İşleri perspektife sokmak için, bir yıldan daha kısa bir süre önce Terra’da yalnızca bir DApp vardı. Bugün 100’den fazla var. Bu nasıl üstel büyüme için!

UST için bir başka büyük talep faktörü, geçen Eylül ayından bu yana önemli ölçüde artan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki merkezi sabit paralarla ilgili düzenleyici endişeler…

Bu ve diğer faktörlerin bir sonucu olarak, yalnızca Eylül ayından bu yana neredeyse 10 milyar UST basıldı.”

Şu anda 21 milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değerine sahip olan LUNA, yazı yazılırken 52.30 dolardan işlem görüyor. TerraUSD stabilcoin şu anda yaklaşık 11,3 milyar dolar olan piyasa değerine göre 15. sırada yer alıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir