CME Yeni Bitcoin Vadeli İşlemleri (ETF) Büyüme Desteği Ralliyi Sürdürdü!


coinprojesi.com
cme yeni bitcoin vadeli i̇şlemleri (etf) büyüme desteği ralliyi sürdürdü! 3
  • CME Borsaları, son iki hafta içinde çift haneli bir büyüme gösteriyor.
  • Daha geniş eğilim, bitcoin vadeli işlemlerini (ETF) destekliyor.
  • CME Group, CME platformunda bitcoin vadeli açık faiz (OI) sözleşmelerine sahip olacak.

Bitcoin vadeli işlemlerine destekler!

CME borsası, son iki haftanın sinyallerinde temel metriklerde çift haneli bir büyüme gösteriyor. Ek olarak, CME platformuna dayalı birkaç bitcoin ETF’sinden ilkine izin veren SEC eyleminin ardından daha geniş bir eğilim, bitcoin vadeli işlemlerini destekliyor.

Fundstrat Global Advisors’ın kurucu ortağı Tom Lee’den yapılan açıklamada şöyle deniyor:

Yeni bitcoin ETF, daha fazla insanın kriptoya tahsis etmesine izin verecek. Bununla birlikte, bazıları, bitcoin fiyatındaki artışın zaten bu onayı azalttığını düşünüyor. Bir dereceye kadar, bu muhtemelen doğrudur, çünkü Bitcoin son birkaç hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaşmıştır. Ancak bizim inancımıza göre, ETF’nin fiili onayını takiben Bitcoin fiyatı artmaya devam edecek.

Buna ek olarak, Chicago merkezli CME Group’ta büyük miktarlarda bitcoin vadeli işlemleri satın alan on ticari tüccar bir trend gibi görünmek için yükseliyor. Ayrıca, CME Group, CME platformunda bitcoin vadeli açık faiz (OI) sözleşmelerine sahip olacak.

Sonuç olarak, katılan büyük tüccarların sayısı artık daha geniş. Ek olarak, CME’ye dahil olan tüm perakende yatırımcılar, devam eden bitcoin rallisine sakince geçmelidir.

Ancak, kurumsal tüccarların ne yaptığını henüz anlamadılar. Bununla birlikte, mevcut rallinin geçen Nisan’ın en yüksek seviyesinin üzerinde kazanımları sürdürebileceği açıkça görüldüğünden, yerel yatırımcılar muhtemelen zamanı gelince toparlanacaklar.

coinprojesi.com bitcoin 01vu cover
cme yeni bitcoin vadeli i̇şlemleri (etf) büyüme desteği ralliyi sürdürdü! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir