Chainlink (LINK) İçin Büyük Ralli Potansiyeli: Analistlere Göre Henüz Zamanı Gelmedi


Bir kripto para analizcisi, iki popüler altcoin’in boğa piyasasının başlarında olduğunu ve yükseliş trendinin devam edeceğini belirtiyor.

Kripto uzmanı The Flow Horse, merkeziyetsiz oracle hizmeti sunan Chainlink (LINK) ve akıllı kontrat platformu Solana (SOL)’nın yükseliş eğiliminde olduğunu ifade ediyor.

Yatırımcı, LINK’e yatırım yapmayı kaçırdıklarını düşünenlerin yanılgı içinde olduklarını söylüyor.

“[İnsanlar] LINK almayı düşünürken tereddüt ediyorlar… Çünkü fırsatı kaçırdıklarına inanıyorlar. Kripto sektörünün büyümeye devam ettiğini ve gelecek birkaç yılı düşündüğümüzde, 11,00 ile 8,50 dolar aralığının önemsiz bir fark olacağını öngörüyorum.”

Bu yazı kaleme alındığında LINK, 12,56 dolar civarında işlem görüyordu.

Solana’ya dair değerlendirmelerde bulunan analist, Ethereum (ETH)’un rakibi olan bu kripto paranın değerinin iki katına çıkabileceğini öne sürüyor.

“Ethereum’a meydan okuduğunu ya da onun yerini aldığını iddia eden Solana var. Solana’nın piyasa değerinin, ETH’ninkinin sadece 30’da biri olduğunu göz önünde bulundurursak, bu farkın azalması durumunda bile, büyük bir piyasa değişikliği olmadan Solana’nın değerinin iki katına çıkmasının mantıklı olacağını düşünüyorum.”

Solana, bu yazı yazılırken 41,31 dolardan alıcı buluyordu; bu, günlük küçük bir düşüşü temsil ederken, yıl başından bu yana %300 gibi dikkate değer bir artışı işaret ediyor.

The Flow Horse ayrıca Bitcoin (BTC)‘nin mevcut durumunu 2021’deki yükseliş trendiyle karşılaştırıyor ve piyasa değeri bakımından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in 40.000 dolarlık bir değere ulaşabileceğini dile getiriyor.

“BTC’ye baktığımızda, en düşük seviyeyi geride bıraktığımızı görüyoruz… Bu seviyeyi (32.000 $) geçtik. Hala o seviyeye oldukça yakınız, bu yüzden 40.000 dolara ulaşmayı umuyoruz ve eğer 31.000 dolar ile bu aralıkta konumlanabilirseniz, bence çok iyi bir durumdasınız.

Acelesi olması gerektiğini düşünmüyorum. Bu durum, [2021’de] yaşanan yükselişe benziyor. O zamanlar, bu yükselişi kaçırmış gibi hisseden birçok insan vardı ve benzer bir durumun şimdi de yaşanmayacağını düşünüyorum.”

btc 11
kaynak: the flow horse/youtube

BTC’nin bu metnin yazıldığı an itibariyle 35.196 dolardan işlem gördüğü belirtiliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir