Chainlink Kurucusu Sergey Nazarov’a Göre LINK için Nihai Hedef!


Chainlink (LINK) yaratıcısı Sergey Nazarov, merkezi olmayan oracle ağının geleceği ve genel olarak kripto endüstrisinin geleceği için vizyonunu detaylandırıyor.

Bankless ile yeni bir röportajda Nazarov, kripto endüstrisinin hala ilk günlerinde olduğunu söyledi.

Chainlink’in gerçek dünya verilerini merkezi olmayan ağlara getirme başarısına yalnızca başlangıç ​​olarak işaret ediyor.

“Bence tokenler ve sahiplik, ister öz sermaye jetonları, ister yardımcı jetonlar veya NFT jetonları (karşılaştırılamaz jetonlar) olsun, sadece başlangıç. Chainlink ağıyla hedefimiz her şeyi bir üst seviyeye çıkarmak ve bunda DeFi (merkezi olmayan finans) sigortasında ve dolandırıcılığa karşı korumalı oyunlarda, karbon kredisi piyasalarında büyük bir etkimiz olduğu için gurur duyuyorum. yer.”

chainlink
chainlink kurucusu sergey nazarov'a göre link için nihai hedef! 2

Nazarov, Chainlink ve sektör için nihai vizyonunun, aracılara ihtiyaç duymadan insanlara ve şirketlere yazılım tabanlı güven veren açık kaynaklı, merkezi olmayan bir temel sunmak olduğunu söylüyor.

“Bir oracle ağında çalışan uygulamaların yüzdesine karşı zincir üzerinde çalışan yüzdelere bakarsanız, bu yüzdeler giderek daha eşit görünmeye başlıyor, bu da Oracle ağlarının daha fazla değer sağlamaya devam ettiği anlamına geliyor. Bu değer belirteçleri aktarmak, zincirler arasında mesaj aktarmak, veri göndermek, hesaplamalar yapmak, rastgelelik sağlamak, kimlik bilgilerini gizliliği koruyarak sağlamak olsun, güvenin en aza indirilmesi gereken çok geniş ve büyüyen bir dizi hesaplama var…

Gerçekten kısa tutmak için hedefimiz, dünyadaki tüm uygulamaları güveni en aza indirilmiş bir duruma geçirerek, gerçek tarafından desteklenen bir dünya inşa etmektir. Bu yüzden her şeyin güvenin en aza indirilmesini istiyoruz ve Chainlink ağının, sektörümüzün Ethereum, diğer çeşitli zincirler vb.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir