CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!


Kripto borsası FTX kurucusu Sam Bankman-Fried, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun (ADA) yakında platformunda listeleneceğine bahse girmeye istekli olduğunu söyledi.

FTX’in ADA’yı listelemekten kaçındığını iddia eden bir Twitter kullanıcısına yanıt olarak Bankman-Fried, ADA kalıcı vadeli işlem sözleşmelerinin platformda zaten mevcut olduğuna dikkat çekti.

“Kesinlikle öyle değil!

[ADA-Perp] uluslararası olarak listelendi; nokta ADA’yı da eklemek yol haritamızda”

Bankman-Fried ayrıca ADA’nın borsada bulunmamasının her şeyden daha lojistik olduğunu ima etti ve FTX’in hala Ethereum (ETH) rakibinin blok zinciri için yeterli doğrulayıcı sağlamaya çalıştığını söyledi.

“Heh hayır kasıtlı değil – zaten desteklediğimiz blok zincirlerinde bulunan tokenler daha kolay, bu yüzden ERC20/vb. jetonlar neredeyse otomatik olarak gelir, ancak evet, yine de para yatırma/çekme işlemleri için iyi bir Cardano doğrulayıcı ayrıştırma yaptığımızdan emin olmalıyız.”

cardano
ceo sam bankman-fried'e göre cardano (ada) yakında ftx'te listelenebilir! 3

FTX CEO’su herhangi bir şüpheciye dostane bir bahse girerek yanıt verdi ve ADA’nın Ocak ayı sonuna kadar borsada listelenebileceğini ima ederek 3 aylık bir zaman çizelgesi verdi.

“Hm, eğer yalan söylediğimi düşünüyorsanız, önümüzdeki 3 ay içinde FTX’in ADA’da yer alıp almayacağı konusunda 1:1 bahse girer miydiniz? Boyutu seçebilir misin?”

Son zamanlarda, kripto analitik firması Sentiment, bir varlığın piyasa değerini gerçekleşen değeriyle karşılaştıran MVRV-Z-Skoruna atıfta bulunarak ADA’nın önemli ölçüde düşük değerde olduğunu söyledi . Firmaya göre, ADA’nın MVRV Z-Skoru, Ethereum rakibinin fiyatı iki katına çıkmadan hemen önce, 2019’un başından beri görülmeyen bir seviyede.

“Cardano, Ocak 2019’dan bu yana gerçekleşen değerine kıyasla şu anda en düşük nispi konumunda bulunuyor. Bu, ortalama tüccar kayıplarına dayalı bir değer düşüklüğünün işaretidir. ADA’nın fiyatı, MVRV Z-Score’un bu seviyeye ulaştığı son üç ayda iki katına çıktı.”

cardano
Kaynak: Santiment/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir