Cash Uygulaması, Kullanıcıların Bitcoin (BTC) ile Ödeme Almasına İzin Veren Yeni Özelliği Açıkladı


btc
cash uygulaması, kullanıcıların bitcoin (btc) ile ödeme almasına i̇zin veren yeni özelliği açıkladı 2

Mobil ödeme Cash App, kullanıcıların önde gelen kripto varlığı Bitcoin’de (BTC) ödeme almalarını sağlayacak yeni bir özellik başlatıyor.

Miami’deki Bitcoin 2022 konferansında konuşan Cash App’in kripto ürün lideri Miles Suter, ödeme uygulamasının ‘Bitcoin’de Ödendi’ özelliğini kullanıma sunduğunu ve müşterilerin doğrudan para yatırmalarını piyasa değeri ile hemen en iyi kripto varlığına ücretsiz olarak dönüştürmelerine olanak tanıdığını söyledi.

“Bitcoin’i daha ilişkilendirilebilir hale getirmek için, maaşınızı Bitcoin’e otomatik olarak yatırmanın basit ve tamamen ücretsiz bir yolu olan ‘Bitcoin’de Ödendi’yi sunmaya başlıyoruz.

Halihazırda Cash App’e sürekli maaş çekleri alan önemli sayıda müşterimiz var.

İki dokunuşla artık yüz ile yüz arasında bir yüzde seçebilecekler [ve] ACH raylarından gelen fiat ücretsiz olarak güzel BTC’ye dönüştürülecek.“

Suter, Cash App’in dağıtacağı kriptoyla ilgili diğer iki özelliği adlandırmaya devam ediyor. İlk olarak, programa bağlı belirli banka kartlarına sahip kullanıcıların ödemeleri en yakın dolara toplamasına ve aradaki farkla BTC satın almasına olanak tanıyan Bitcoin Roundups’tan bahsediyor.

“Bitcoin Roundups, Nakit Kart işlemlerinizdeki yedek değişikliğinizi Bitcoin’e otomatik olarak yatırmanın kolay ve tamamen ücretsiz bir yoludur. Tek yapmanız gereken ücretsiz bir özelleştirilebilir Kart Kartına sahip olmak, Roundups’ı etkinleştirmek ve Bitcoin’i seçmek. Bu kadar.”

Ardından Suter, BTC’nin 2. katman ödeme protokolü olan Lightning Network’e atıfta bulunuyor. Ocak ayında kullanıcıların BTC almasına izin verdiğinde Cash App ile uyumlu hale gelen Lighting Network üzerinden tüketicilerin artık Bitcoin gönderebileceklerini söylüyor.

Bitcoin, yazı yazılırken 43.047 dolardan el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir