Cardano (ADA) Durma İşareti Göstermiyor, Hazirandan Önce Satın Almak İçin En İyi Zaman Mı?


cardano
cardano (ada) durma i̇şareti göstermiyor, hazirandan önce satın almak i̇çin en i̇yi zaman mı? 2
  • Bu Nisan ayındaki düşüş piyasasına rağmen, Cardano hiçbir durma belirtisi göstermiyor.
  • Çeşitli etkinlikler Cardano’nun daha da yükselmek için kararlılığını ve istekliliğini kanıtlıyor.
  • Bu mevcut düşüş, Vasil hardfork yükseltmesinden önce ADA satın almak için en iyi zaman olabilir.

Son zamanlardaki düşüş piyasasına rağmen, Cardano kararlı görünüyor ve faaliyet belirtileri göstermeye devam ediyor. Bu düşüş, piyasa fiyatı yükselmeden önce ADA’yı satın almak için mükemmel bir fırsat olabilir. Kripto para piyasasındaki düşüşe rağmen Cardano’nun dayanıklılığını ve kalıcılığını gösteren birkaç tür faaliyet var.

İlk olarak, Vasil hardfork, Haziran ayında yapılması planlanan bir güncellemedir – Cardano’ya muazzam performans iyileştirmeleri getiren devasa bir yükseltme. Kurucu Charles Hoskinson, güncelleme düştüğünde birçok kullanıcının ve dApp’nin artan ADA TVL’ye katkıda bulunacağını iddia ediyor. Hoskinson, Cardano’nun geleceği konusunda endişeli olduğuna dair hiçbir belirti göstermiyor.

İkincisi, yazmadan sadece birkaç gün önce IOHK, Cardano’nun geliştirilmekte olan yaklaşık 900 projesi olduğunu duyurdu. Bu, Başkan Yardımcısı Tim Harrison’ın Cardano’nun geliştirilmekte olan yalnızca 500 projesi olduğunu açıkladığı Mart ayındaki son güncellemeden bu yana önemli bir artış.

Üçüncüsü, bu Nisan ayındaki düşüş piyasasına rağmen, Cardano kullanıcıları ADA stake edilen %74’lük bir dönüm noktasına ulaştı. Bu, binlerce kullanıcının son iki yılda 3.000 aktif havuz arasında yaklaşık 23 milyar dolar değerinde ADA’yı stake ettiği anlamına geliyor. Cardano taraftarları bu habere sevindi.

Ayrıca Mart ayında Charles Hoskinson, Cardano‘nun “milyonlarca yerel varlığa ve yüzlerce dApp’a” sahip olduğunu duyurdu. Tweet, Hoskinson’ın çok daha az sayıda varlık ve dApps öngördüğü eski bir tweet’i geri çağırma bağlamına alındı. Yine Hoskinson, ADA’yı zorlamada kararlılık ve inat gösteriyor.

Dahası, Şubat ayında ADA tutan cüzdan sayısı önemli ölçüde artarak 3 milyonu aştı. Ayrıntılı olarak, Aralık 2020, ADA tutan 186.000 cüzdan gösterdi; ve 2022’nin ilk çeyreği itibariyle bu sayı 3.200.000 cüzdana yükseldi. Bu, %1600’lük bir artış anlamına geliyor.

Tüm bu etkinlikler, Cardano‘nun etkinlikle dolup taştığını gösteriyor. En önemlisi, eğer Hoskinson’ın güveni izlenecekse, bu aktivite ancak Haziran ayı geldiğinde artacaktır. İstatistikler birikmeye devam ettikçe Cardano’nun ne kadar büyüdüğünü görüyoruz – cüzdan sayısı, ADA stake edilenlerin yüzdesi, dApp’lerin ve projelerin sayısı vb.

Haziran ayı gelmeden ADA satın almak için şimdi en iyi zaman olabilir.

Yazma sırasında ADA, son 7 gün içinde %1.9’luk bir düşüş oranıyla 1 doların hemen altında bir fiyatla işlem görüyor. 29 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine ve 824 milyon doların üzerinde 24 saatlik bir işlem hacmine sahiptir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir