Cardano (ADA) Aniden %17 Yükseliş Yaşadı!


Cardano’nun fiyatı, aylarca süren ciddi düşük performansın ardından son 24 saatte %17 arttı.

ADA, piyasa değeri 11 milyar doları aşarak 0,32 dolara yükseldi. Bu, Cardano’nun yerel kripto para biriminin piyasa değerine göre meme kripto para birimi Dogecoin’i (DOGE) geçmesine izin verdi.

En son fiyat hareketi, herhangi bir duyuruyla bağlantılı olmadığı için görünüşte birdenbire ortaya çıktı.

Kripto para birimleri için bu tür ani dalgalanma nöbetleri yaygın olsa da , en son fiyat hareketinin sipariş defterlerini manipüle eden balinalar tarafından tetiklendiğine dair bazı spekülasyonlar var.

Kripto para arzının önemli bir bölümünü kontrol eden bir grup ADA sahibi olan balinalar, muhtemelen sıradan piyasa katılımcılarını meşru bir ralli olduğuna inandırmaya çalışıyor.

ada cardano coinprojesi
cardano (ada) aniden %17 yükseliş yaşadı! 2

Durum buysa, son fiyat artışı bir anda tavada bir flaş olarak sonuçlanabilir ve fiyat bir gün önce işlem gördüğü seviyeye düşebilir.

ADA, %90’dan fazla kayıpla 2022’nin en kötü performans gösteren kripto para birimlerinden biriydi.

Kripto para birimi, ADA için bir “haberleri sat” etkinliğine dönüşen Vasil sert çatalından bu yana ciddi şekilde düşük performans gösteriyor. Bu nedenle, son zamanlardaki artış, güç durumdaki Cardano boğaları için kesinlikle hoş bir gelişme.

Diğer büyük kripto para birimleri de yeşilde, Shiba Inu (SHIB) %4 ve Bitcoin 17.000 doları aştı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir