Cardano (ADA) 0,5 Doların Üzerinde İşlem Yapıyor, 1 Doları Vurmayı Umuyor!


cardano
cardano (ada) 0,5 doların üzerinde i̇şlem yapıyor, 1 doları vurmayı umuyor! 2
  • ADA son 24 saatte %12 arttı.
  • BTC ve diğer kriptolar bir yardım rallisinde.
  • Cardano-Ethereum USDC köprüsü artık çalışıyor.

Cardano (ADA), kripto pazarındaki son kasırgadan bu yana yeni kilometre taşlarına ulaştı. CoinMarketCap‘te bulunan veriler, ADA fiyatının son 24 saatte %11 arttığını ve şu anda 0,5150 doların üzerinde işlem gördüğünü gösteriyor. Aynı şekilde, piyasa değeri de %12’nin üzerinde.

En popüler kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) %5 artışla 30.500 dolardan işlem görürken, Ethereum (ETH) %7 artışla 1.900 doların biraz üzerinde işlem görüyor. Piyasalardaki bu büyük kazanımlar, kripto piyasasının geçen haftaki düşüşün ardından genellikle bir rahatlama rallisinde olduğunu gösteriyor.

ADA için fiyat analizi, fiyat hareketli ortalamaların altında kaldığı için düşüş eğilimi gösteriyor. Bununla birlikte, bir Twitter analisti, ADA’nın ayı piyasasında bile kolayca 1 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım bölgesinde, bu da ayıların hala piyasayı kontrol ettiği anlamına geliyor.

Diğer yandan CardanoEthereum USDC köprüsü artık faaliyette. Yatırımcılar artık USDC’lerini Ethereum’dan Cardano Blockchain’e köprülemek için Milkomeda’yı kullanabilirler. İlk olarak, kullanıcı USDC’lerini Ethereum‘dan Milkomeda’ya ve ardından Cardano Native Asset olarak Cardano’ya çevirecektir.

Kullanıcının, Milkomeda ve Iagon Token Bridge’in gerektirdiği şekilde takas yapmak için cüzdanlarında en az dört milkAda jetonu olması gerekir. Bir kullanıcının cüzdanında yeterli veya herhangi bir milkAda jetonu yoksa, herhangi bir Cardano cüzdanından EVM cüzdanına ADA gönderebilir ve jetonlarını alabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir