Bybit, Crypto Expo Polonya’da Parlıyor, En İyi Kripto Değişim Ödülünü Kazandı!


crypto
bybit, crypto expo polonya'da parlıyor, en i̇yi kripto değişim ödülünü kazandı! 2
  • Bybit, Cryptocurrency World Expo 2022’de En İyi Cryptocurrency Market Exchange Ödülü’nü kazandı.
  • Cryptocurrency World Expo 2022, endüstri devlerini ve gelişmekte olan şirketleri blockchain ve kripto para biriminde bir araya getiren iki günlük bir etkinlikti.
  • Bybit’in Finansal Ürünler Başkanı Bill Xing, Bybit gibi merkezi borsaların kullanıcıların girmesine izin vermek için engelleri kaldırması gerektiğini söyledi.

Bybit, Cryptocurrency World Expo 2022’de En İyi Kripto Para Piyasası Değişim Ödülü’nü aldı. 9-10 Mart tarihleri ​​arasında Polonya’nın Varşova kentinde düzenlenen olay, kripto ve blok zinciri endüstrisinin en büyük isimlerini ve gelecek vaat eden şirketleri bir araya getirdi.

Bu yeni başarı, Bybit‘in büyüyen portföyüne ve dünyanın en tanınmış kripto borsalarından biri olarak tanınmasına katkıda bulunuyor. Bybit’in Finansal Ürünler Başkanı Bill Xing, blok zinciri alanındaki finansal araçlarla ilgili bilgileri paylaşmak için bir yuvarlak masa tartışmasına katıldı.

Xing, ekibine dünyanın en hızlı büyüyen borsalarından birinde yenilikçi enstrümanları araştırma ve tasarlama konusunda liderlik ediyor. Xing, kripto para birimini benimsemek isteyen kullanıcılar için engelleri azaltmanın Bybit gibi merkezi borsaların görevi olduğu yorumunu yaptı.

Bill, merkezi olmayan finansın (DeFi) 2020’de ana akımda dalgalar yaratmaya başlamasından bu yana, Bytbit’in büyümenin bir kısmını yakalamaya hazırlandığını açıkladı. Bybit Earn artık bu alanda yaşıyor ve uygun kullanıcıların kripto varlıklarını çeşitli risk ve getiri seviyelerinde en iyi şekilde kullanmaları için güvenilir bir platform sağlıyor.

Örneğin, likidite çiftçiliği gibi faaliyetlere katılmak isteyen ilgili kullanıcıların cüzdanlarını kurmaları ve sürdürmeleri gerekiyordu. Bunun yanı sıra, Ethereum blok zincirini kullanmayı tercih etmeleri durumunda yüksek gaz ücretleri ile karşılaşırlar. Xing, merkezi bir platform olarak Bybit’in engelleri aşarak DeFi kullanıcı deneyimini geliştirmek için bu iki zorluğa odaklandığını açıkladı.

Bybit’te ortalama bir kullanıcı için DeFi’yi basitleştiriyoruz. Varlıklarını platforma koyabilir, risk iştahlarını seçebilir ve işi platformun yapmasına izin verebilirler.

DeFi alanı gürültüyle dolu” diye ekledi. Bybit Kazanç’ta, Bybit, bireysel bir kullanıcının sahip olamayacağı kurum içi kaynaklarla durum tespiti yükünü azaltmak için nitelikli ve gelecek vaat eden projeleri denetler.

Daha fazla bilgi ve yatırımcı eğitimi sağlayarak giriş engellerini her açıdan azaltmaya çalışıyoruz. Ürün tarafında ise tüm yaş grupları ve beceri seviyeleri için daha kullanıcı dostu hale getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Ayrıca, merkezi borsalar, teknik engelleri ortadan kaldırarak perakende yatırımcıların DeFi pazarına katılmalarına yardımcı olur.

Fiat entegrasyonu, merkezi borsaların üzerinde çalıştığı kripto işe alım yolculuğunda bir başka darbe, ”diyor Xing. Kripto para birimini benimsemeye başlayan genel halk için, sağlam ve güvenli bir rampa içi ve rampa dışı sistem önemli bir husustur.

Xing, bu işlevin çoğunlukla merkezi borsalar tarafından kullanıldığını açıkladı. Ayrıca, kullanıcıların seçiminin “kripto veya fiat” ile sınırlı olmadığını ve kullanıcıların her iki yönde de güvenli ağ geçitlerine ihtiyaç duyduğunu açıkladı.

Bybit’in Expo’daki standı, ticaret platformunu sergiledi ve dünyanın dört bir yanından yüzlerce kripto meraklısını ağırladı. 1.400’den fazla misafir, küresel bir kitleye yönelik sanal oturumlara ek olarak fiziksel olarak katıldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir