Bu Yıl Devasa Olabilecek En İyi Kripto Projeleri!


coinprojesi.com kripto para
bu yıl devasa olabilecek en i̇yi kripto projeleri! 2
  • Son zamanlarda Coinbase, platformda tutulan yüzde 3.75 APY sunarak Cardano’nun staking ödülüne destek verdiğini duyurdu.
  • Analistlere göre bu devasa girişimin fiyat artışına neden olacak bir katalizör olması bekleniyor.

YouTuber ve kripto analisti Altcoins Daily, yakın tarihli bir videoda bu yıl inanılmaz bir büyüme kaydedebilecek bir dizi kripto projesiyle ortaya çıktı.

Cardano

Cardano, bir süredir inanılmaz gelişimi nedeniyle haberlerde yer alıyor ve analiste göre talebinin yeni bir seviyeye ulaşması daha olası. Son zamanlarda Coinbase, platformda tutulan yüzde 3.75 APY sunarak Cardano’nun staking ödülüne destek verdiğini duyurdu. Cardano’nun getirisi son birkaç yılda yüzde 4,1 ila yüzde 4,3 olduğu için bu çok ilginç. Analistlere göre bu devasa girişimin fiyat artışına neden olacak bir katalizör olması bekleniyor.

Avalanche

Analistler ayrıca, aya yükselme potansiyeli en yüksek olan bir sonraki proje olarak Avalanche‘dan bahsettiler. Birincil katalizörü, Coinbase bulutu ile yakın zamanda yapılan entegrasyondan kaynaklanmaktadır. Coinbase bulutunun bir çığ geliştirici araçları paketi başlattığı bildirildi. Bunun anlamı, ekosistemin Coinbase bulutunun entegrasyonu, BTC desteği ve UST ticareti gibi özelliklerden yararlanma konusunda çok iyi bir şansı olabilir. Çığ genel doğrulayıcı düğümü Coinbase tarafından yürütülecek. Bu, tüm ağ katılımcılarının AVAX tokenlerini Coinbase bulutu ile stake etmelerine ve blok zincirindeki işlemleri doğrulamak için yetkileri paylaşmalarına yardımcı olacaktır.

Polkadot

Polkadot projesi, Polkadot parachains ve Venture Capitals’in 250 milyon $’lık Acala USD Ekosistem Fonu başlatmak için bir araya geldiğine dair son duyurusu ile devasa bir boyuta ulaştı. Analiste göre, yatırımcıların satın almaları için yeterli neden oluşturdukları için bu çok büyük bir anlaşma.

Loopring

Yakın zamanda, Ethereum NFT pazar yeri BETA GameStop’un Loopring entegrasyonu ile başlatıldığı duyuruldu. Rapora göre GameStop, Loopring’in katman 2 teknolojisini ve değişmez X’i destekleyecek. Bu, kullanıcıların artık pazarın BETA sürümüne bir cüzdan bağlayabilecekleri anlamına geliyor. Ancak, ticaret işlevi henüz canlı hale getirilmedi.

Yuga Labs

Yuga Labs, Aksi adlı WEB3 MMORPG’sini finanse etmek için 4 milyar dolar değerlemeyle 450 milyon dolar topladıktan sonra kesintiyi yaptı. Yuga Labs, Bored Ape’in arkasındaki ekip. Crypto Punk’ı satın aldıklarını ve Andreessen Horowitz tarafından yönetilen büyük bir finansman turuna sahip olduklarını ve bunu Crypto punklarını ve özellikle Bored Ape, Mutant Ape, vb. kullanan bir oyun oluşturmak için kullanmaya çalıştıklarını belirtmek önemlidir.

Crypto.com

Dünyanın en büyük futbol müsabakası olan FIFA dünya kupası bu yıl Kasım ayında başlayacak. Raporlara göre, crypto.com turnuvaya sponsor olmaya hazırlanıyor ve bu, proje üzerinde önemli bir etkiye sahip olmak için uzun bir yol kat edebilir.

Bitcoin

Bitcoin 42.000 dolar civarında geziniyor ve daha da yükseğe çıkması bekleniyor. Florida Valisi Ron DeSantis, eyalet vergisi için Bitcoin’i kabul edeceklerini açıkladı. Raporlara göre, devlet kurumlarına diğer kurumların kriptolarda vergi ödemeleri yapmasına izin verme olanaklarını araştırmaları talimatını verdi. Colorado’nun ayrıca bu yıl bireyler tarafından kripto vergi ödemesine izin verdiği söyleniyor.

Meta

Meta, raporlara göre sekiz yeni kripto ticari markası açtı. Bu, Washington D.C Michael Kondoulis merkezli bir ticari marka avukatı tarafından açıklandı. Buna kripto jetonları, finansal ticaret, döviz ticareti, blok zinciri yazılımı, sanal para cüzdanı, sanal para birimi değişimi, dijital, kripto ve sanal para birimleri dahildir.

Decentraland

Decentraland, metaverse moda haftası öncesinde bir ralli izliyor. Analiste göre, bu tokene yukarı yönlü baskı ekliyor. Birden fazla pist şovu vb. içeren dört günlük bir sanal podyuma ev sahipliği yapacakları bildiriliyor. Bu, jetonun talebinde bir artışa neden olacak.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir