Bu Kripto Platformları, Axie Infinity Tokenlerine %90 Faiz Sunuyor!


axie infinity
bu kripto platformları, axie infinity tokenlerine %90 faiz sunuyor! 3
  • FInblox, kullanıcılarına AXS tokenlerini platforma yatırırlarsa yıllık yüzde 90’a varan faiz oranı sunuyor.
  • AXS, yüzde 10 APY’de USD Coin olan bir sonraki en çok kazandıran kripto para biriminden dokuz kat daha fazla faiz alıyor.

Çoğu kripto para meraklısı için para, düşükten alıp yüksekten satmaktan gelir. Bununla birlikte, son birkaç yılda DeFi’den NFT’lere kadar birçok başka yol açıldı. Ve şimdi, Axie Infinity jetonlarının sahipleri, jetonlarını Hong Kong merkezli bir dijital varlık yatırım platformuna yatırdıkları için yıllık yüzde 90’a kadar faiz kazanabilirler.

Finblox, herhangi bir kilitlenme gerektirmeden 15.000’den fazla kullanıcıya altı dijital para biriminde yıllık getiri ödeyen bir yatırım platformudur. En düşük getiri, yüzde 3 ödediği Ethereum ve Bitcoin’de. Avalanche ve Solana’da yüzde 8 ve USD Coin’de yüzde 10 APY ödüyor.

Axie Infinity jetonları söz konusu olduğunda, Finblox bankayı bozar ve şaşırtıcı bir şekilde yüzde 90 APY öder. Bu getiriyi, varlığı finansal kurumlara, kaldıraç olarak kullanmak için ve hatta DeFi alanındaki diğer güvenilir ortaklara ödünç vermek gibi faaliyetler yoluyla üretir.

Axie Infinity, hızla yükselen blockchain oyun dünyasının en büyük oyuncularından biri haline geldi. 4,6 milyar doları aşan bir piyasa değeriyle, oyunla ilgili üçüncü en büyük kripto para birimidir ve yalnızca Decentraland’ın MANA ve The Sandbox’ının (SAND) gerisindedir.

Geçen yıl, AXS sadece 0,5 dolardan bugün yüzde 15.000 artışla 76 doların üzerinde işlem görmek için yükseldi. Geçen yıl Kasım ayında kripto patlamasının zirvesinde, 165 dolar ile yeni bir rekor fiyat belirledi.

coinprojesi.com axs 1y graph coinmarketcap 768x330 1
bu kripto platformları, axie infinity tokenlerine %90 faiz sunuyor! 4

Finblox’un kurucu ortağı Peter Hoang şunları söyledi:

Axie Infinity, kripto oyunlarını ana akım haline getirdi ve herkesin zamanını kazan-kazan mekanizmasıyla paraya çevirmesi için yeni bir yol yarattı.

Peter, Güneydoğu Asya’da oldukça başarılı olan sıfır komisyonlu bir hisse senedi ticareti uygulaması olan Gotrade’in kurucusu ve CEO’su olarak görevinden ayrıldıktan sonra Finblox’u kurdu. 16 milyon müşterisiyle bölgenin en büyüğü olan Filipinli bir kripto borsası olan Coins.ph’in eski CTO’su Dmitriy Paunin ile güçlerini birleştirdi.

Finblox, piyasaya sunulduğundan bu yana büyük bir başarı elde etti. Geçen yıl Aralık ayında, Sequoia Capital ve MSA Capital gibi ünlü yatırımcılardan yedi haneli fon sağladı.

O sırada yorum yapan Peter şunları söyledi:

Vizyonumuz, önümüzdeki 1 milyar insanın kripto ile servetlerini oluşturmasına yardımcı olmaktır. Sunabileceğimiz şey, diğer DeFi platformlarıyla ilişkili daha tutarlı oranlar ve kilitlenme süreleri olmadan istikrardır. Temel odak noktamız, kullanıcılarımızın uzun vadede servet biriktirmesine ve gelecekleri için finansal bloklar oluşturmasına yardımcı olacak erişilebilir ve modern bir ürün oluşturmaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir