Bu Altcoin, Yeni Kripto Platformunun Yakın Zamanda Lansmanı Ortasında Günler İçinde %102 Yükseldi!


bu
bu altcoin, yeni kripto platformunun yakın zamanda lansmanı ortasında günler i̇çinde %102 yükseldi! 2

Birlikte çalışabilir bir katman-2 Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü, ana ağına yapılan yükseltmelerin duyurulmasının ardından yükseliyor.

Chadwick Strange ürününün başkan yardımcısı tarafından kaleme alınan yeni bir blog gönderisine göre, merkezi olmayan uygulama protokolü Skale (SKL), test ağı olarak da bilinen en son test ağının bir parçası olacak dört sürüm 2.0 evreleme zincirini piyasaya sürdü.

Skale, Web 3.0 geliştiricilerinin ETH blok zincirindeki tıkanıklığı aşmasına yardımcı olmak için tasarlandı ve Strange, test ağının Skale 2.0 ana ağ yükseltmesini almadan önce yaklaşık iki hafta boyunca çalışacağını söylüyor.

Strange ayrıca, blok zincirinin son derece merkezi olmayan yapısı nedeniyle doğrulayıcıların veya işlemleri doğrulamaktan sorumlu blok zinciri katılımcılarının Skale’yi tamamen güncellemesinin birkaç gün sürebileceğini de belirtiyor.

“Geleneksel bir yazılım sürümünün aksine, bu, 150’den fazla düğüm çalıştıran 46 Doğrulayıcı kuruluşta merkezi olmayan bir çabadır. Bu, doğrulayıcılar genellikle farklı donanım yapılandırmaları ve farklı yazılımlar çalıştırdığından, ağ yükseltme işleminin birkaç gün içinde gerçekleştiği anlamına gelir.

Bu, yalnızca kısmen merkezi olmayan (veya etkin bir şekilde merkezileştirilmiş) bir ağa sahip olan ve daha hızlı kalkıp çalışabilen diğer çözümler üzerinde merkezi olmayan bir ağ çalıştırmanın maliyetlerinden biridir.”

Skale’ye göre, test ağı, doğrulayıcıları protokolün güvenliği için çok önemli olan rastgele düğüm seçimi ve sık düğüm dönüşü gibi kavramlara alıştırmanın bir yolu olarak hizmet ediyor.

Duyuruya yanıt olarak Skale, %102’lik şaşırtıcı bir artışla yedi günün en düşük seviyesi olan 0.138 $’dan 0.322 $’a çıktı.

Skale o zamandan beri stabilize oldu ve yazı yazarken 0,265 dolardan el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir