Bu Altcoin, Sadece Bir Haftada %200 Yükseliş Yaşadı!


Kripto pazarının çoğunluğu kayıplar yaşarken, radarın altında bir altcoin sadece yedi gün içinde %200 arttı.

Kendisini “bileşik DeFi (merkezi olmayan finans) ekosistemi” olarak faturalandıran MDEX (MDX), yazı yazılırken yedi gün önce 0,06 ABD dolarından 0,18 ABD dolarından işlem görüyor.

Piyasa değerine göre 183. sıradaki kripto varlığı da yalnızca son 24 saatte %44’ten fazla arttı.

MDEX, bu hafta USDT marjlı sürekli ticaret özelliğini başlatan merkezi olmayan bir borsa (DEX) işletiyor; bu, yerel varlığının fiyat artışına katkıda bulunabilecek haberler.

MDEX, hem çapraz marj hem de izole marj modunu destekleyen özelliği başlatmak için zincir üstü türev ticaret platformu ApolloX Finance ile ortaklık kurdu. DEX’in yerel varlığı MDX’i kullanan MDEX yatırımcıları, kalıcı işlem ücretlerinde %10 indirim alır.

altcoin
bu altcoin, sadece bir haftada %200 yükseliş yaşadı! 2

MDEX’in yaptığı açıklama şu şekilde;

“MDEX USDT marjlı Sürekli ticaret özelliği, aynı anda hem çapraz pozisyonları hem de izole pozisyonları destekler. Kullanıcılar ticaret için çapraz pozisyon modu veya izole pozisyon modu arasında geçiş yapabilir ve mevcut pozisyonları etkilemez.”

Yeni sürekli alım satım özelliğini kutlamak için MDEX ve ApolloX Finance , 10 Ekim ile 15 Ekim arasında altı gün boyunca devam eden 10.000$’lık bir airdrop etkinliği başlattı.

Bu haftaki büyük kazanımlarına rağmen, MDX Şubat 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 10.11$’dan %98’den fazla düşüşte.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir