Bu Altcoin Projesi Sadece 30 Günde %1.176 Yükselerek 2 Milyar Dolar Piyasa Değerini Aştı!


altcoin
bu altcoin projesi sadece 30 günde %1.176 yükselerek 2 milyar dolar piyasa değerini aştı! 3

Merkezi olmayan bir finans (DeFi) ve oyun altcoini, Mart ayı boyunca bir ay ışığının ortasındaydı.

Xido Finance (XIDO), likidite sağlayıcılarına getiri-çiftçilik teşvikleri sunan, 100 milyon XIDO jetonunun sınırlı arzına sahip otomatik bir piyasa yapıcıdır.

Bu hafta proje, “metaverse’de ilk adımı atmak” için oyna-kazan oyun projesini resmen başlattı. XIDO jetonu, yakın zamanda Singapur merkezli kripto borsası XT.com’da da listelendi.

Projenin yerel varlığı XIDO, bir hafta önce 2.049.535.000 $ piyasa değeri ile fiyatlandırıldığından %200’den fazla artışla, yazı yazılırken 81.08 $’dan işlem görüyor. 56. sıradaki kripto varlığı, son 30 günde yüzde 1.176 arttı.

Xido Finance, 2020’nin üçüncü çeyreğinde yeniden piyasaya sürüldü ve XIDO tokeni geçen Haziran ayında piyasaya sürüldü ve aynı ay yoğun bir düzeltme yapmadan önce 481 dolarla zirve yaptı. Proje Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerinde başlatıldı.

Xido Finance, amacının “tamamen şeffaf, topluluğa ait ve açık kaynaklı bir oracle platformunun oluşturulmasını sağlamak” olduğunu söylüyor.

Projenin web sitesine göre, Xido Finance, bu yıl XIDO’yu listelemek için daha fazla borsa alırken kendi cüzdanını çıkarmayı planlıyor. XIDO Finance, bir sonraki yinelemesini bu yıl içinde inşa etmek istiyor.

coinprojesi.com 15366
bu altcoin projesi sadece 30 günde %1.176 yükselerek 2 milyar dolar piyasa değerini aştı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir