Bu Altcoin, Ani Binance Listelemesinin Ardından Bir Haftadan Kısa Bir Süre İçinde %4,300 Patlama Yaptı!


coinprojesi.com sdkfmsd
bu altcoin, ani binance listelemesinin ardından bir haftadan kısa bir süre i̇çinde %4,300 patlama yaptı! 2

Sağlığı ve zindeliği teşvik eden bir altcoin, küresel kripto borsası Binance’de listelendikten sadece birkaç gün sonra fiyat çizelgelerinde önemli kilometre taşlarına ulaşıyor.

Green Metaverse Token (GMT), STEPN kazan-kazan uygulaması için iki yerel varlıktan biridir.

GMT, STEPN yönetim belirtecidir, Green Satoshi Token (GST) ise oyun belirtecidir.

Binance’e göre kullanıcılar, STEPN uygulamasından spor ayakkabısı değiştirilemez jetonlar (NFT’ler) satın alarak ve telefonlarının yerleşik GPS özellikleri tarafından izlenen gerçek hayattaki egzersiz etkinliklerine katılarak jeton kazanabilirler.

Ayrıca satılık özel NFT spor ayakkabılarını basmak ve GST’yi US Dollar Coin (USDC) için dönüştürmek için bir özellik de var.

Yönetişime ek olarak, GMT‘nin rolleri arasında bahis ödülleri kazanma ve yazma yoluyla uygulama içi özelliklere erişim kazanma yer alır.

Uygulama ayrıca merkezi olmayan bir cüzdana sahiptir ve hem iPhone hem de Android cihazlar için kullanılabilir.

Proje destekçileri arasında yatırım firmaları Sequoia, Alameda Research ve Solana Capital yer alıyor.

Binance ilk olarak geçtiğimiz Salı günü altcoin 0,01 dolar değerindeyken Binance Launchpad’de kripto varlık listesine GMT eklediğini duyurdu.

STEPN, Binance borsasında resmi olarak yayına girdi ve ardından bir dizi yukarı yönlü fiyat artışına tanık oldu ve sonunda Pazar günü, akıllara durgunluk veren %4,300’lük bir artışla 0,44$’a ulaştı.

GMT, o zamandan beri, sürekli ralliden sonra, yazı yazma ve 0.35 $ karşılığında işlem yapma sırasında %17 düşüşle düzeltildi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir