BTC’yi Yasal İhaleye Çıkarmak İsteyen ABD Senatosu Adayıyla Tanışın!


btc
btc'yi yasal i̇haleye çıkarmak i̇steyen abd senatosu adayıyla tanışın! 2
  • Bruce Fenton, Bitcoin’cilerin yeni bir özgürlük dünyası inşa etmek için en iyi konumda olduğuna inanıyor.
  • Fenton, bu yasayı ilerletmek için Senato’ya koşuyor.

New Hampshire senatörü umutlu ve BTC boğası Bruce Fenton, Bitcoin’cilerin mevcut sistemde anlamlı bir değişiklik yapabilmelerinin en iyi yolunun yasal olarak sızmak ve içeriden yapmak olduğuna inanıyor. Fenton, Scott Melker ile yakın tarihli bir röportaj sırasında bu görüşleri ve daha fazlasını paylaştı. Melker, tüm sokak podcast’lerinin kurdunun ev sahibi.

BTC’yi yasal bir ihale olarak önerme

Seçilirse, Fenton, Bitcoin’i ABD’de yasal ihale olarak teklif etmeye istekli olacağını söyledi. Melker, teklifinden düşük bir başarı bekleyip beklemediğini sorduğunda, Fenton evet dedi. Ancak, dünyanın 2019 öncesi olduğundan farklı olduğunu da sözlerine ekledi. Bu nedenle, yüksek bir başarı beklentisine ulaşabileceğine ve önerisini iki yıldan daha kısa bir sürede yasalaştırabileceğine inanıyor.

Anladığım kadarıyla, faturaları ve benzeri şeyleri almak oldukça zor. Ama dünya çok hızlı değişiyor.

Ayrıca, “Birçok insanın 2019 ve öncesinde üzerinde çalıştığı oyun kitabı gitti. Dolayısıyla hiçbir şey ihtimal dışı değil” Fenton ayrıca işlerin küresel olarak çalışma şeklinin her 100 veya 400 yılda bir değiştiğine inanıyor. Dolayısıyla, bu değişim şu anda dünyada şu anda olan şeydir.

Hükümetin BTC’ye katılımı tamamen düzenleyici olmalıdır – Fenton

Fenton ayrıca hükümetin BTC’ye katılımı hakkındaki görüşünü paylaştı. Hükümetin BTC’ye dahil olmasının en iyi yolunun, vatandaşların dijital varlıkları özgürce ticaret yapmasını sağlayan düzenleyici veya başka türlü herhangi bir engeli yıkmak olduğunu söyledi.

“Hükümetin bunu bilançoları için satın alması gerektiğini söylemem. İdeal olarak, hükümetlerin bir bilançosu bile olmazdı. Bütün insanlar olurdu.” “Öyleyse, eğer bir hükümet halkını bunu yapmaya teşvik edebilirse. Daha da iyisi, düzenleyici veya başka türlü engelleri yıkın; Bence bu daha da büyük bir zafer.”

Fenton’ın kripto savunuculuğu yeni değil

Fenton’ın kampanya öncülü, 2020 başkanlık adayı Andrew Yang’ınkine benziyor. İki yıl önceki kampanyası sırasında, Yang’ın kampanya vaadinin ana temeli, ülke genelinde tek tip bir kripto düzenleme politikasına sahip olmaktı.

Yang ayrıca kripto oyuncuları için net bir kurallar dizisine sahip olmak için çalışacağını söyledi. Ne yazık ki, Yang daha sonra başkanlık kampanyasını askıya alacaktı. Rakamları çalıştırdıktan ve kazanamayacağını keşfettikten sonra kampanyasını askıya aldığını belirtti.

Fenton ve Yang birkaç kripto yanlısı politikacı arasında yer alıyor. Yang gibi Fento da kendisi gibi Bitcoin’cilerin yeni bir dünya kurmasını ve nasıl görüneceğine karar vermesini istiyor. Fenton, tıpkı kilise ve devlet arasındaki ayrım gibi, para ve devlet arasında bir ayrım olduğunda bu dünyanın mümkün olduğuna inanıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir