BSC, Piyasa İyileşmesi Arasında Haftanın En İyi Kripto Kazançlarını Açıkladı!


bsc
bsc, piyasa i̇yileşmesi arasında haftanın en i̇yi kripto kazançlarını açıkladı! 2

Binance Smart Chain (BSC), uzaydaki en sıcak blok zincir teknolojilerinden biri olmaya devam ediyor. Sektördeki en büyük isimlerden bazıları tarafından desteklenmektedir. Bu tokenler arasında HERO, IOTX, SHIB, DOGE ve CAKE sayılabilir. Bahsedilen altcoinler ayrıca BSC ekosisteminde en iyi performans gösteren kriptolar olarak kabul ediliyor.

Yukarıda bahsedilen kriptoların yanı sıra, BSC’deki diğer birçok dijital varlık büyük başarılar kaydetti. IOTX, CLV, SHIB, HERO, INJ, BETA, LTO, DOGE, ONT ve CAKE, son 7 gün içinde BSC ağ çizelgelerinde en üst sıralarda yer alan sanal varlıkların tam listesidir. Ayrıca, bu kriptoların çoğu aynı zamanda CoinGecko ve Coinmarketcap kripto sıralamalarının da dikkatini çekiyor.

Öte yandan, Binance ağının yerel belirteci olan BNB, BSC için teknoloji sağlayan ağ, en üst pazar konumunu koruyor. Ayrıntılı olarak, kripto, son 7 gün içinde +% 12.3’lük bir büyüme oranıyla 300 doların üzerinde bir yükseliş fiyatıyla işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 1 milyar dolar.

Ayrıca, piyasa, geçtiğimiz haftalardaki düşüş eğiliminden sonra yavaş ama emin adımlarla sakinliğini yeniden kazanıyor. Aslında, günümüzde uzaydaki çoğu kripto, yeşil renklerle uçuyor. Gerçekten de bu, sektördeki yatırımcıların ve tüccarların görmek ve duymak isteyeceği bir olay.

Yazma sırasında, BSC ağının kilitli toplam değeri yaklaşık 13 milyar dolardır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir