Brock Pierce, Bitcoin’in 2022’de 200.000 Dolara Ulaşabileceğine İnanıyor!


coinprojesi.com 3099578 810x458 3
brock pierce, bitcoin'in 2022'de 200.000 dolara ulaşabileceğine i̇nanıyor! 3
  • Brock Pierce, Bitcoin’in önümüzdeki yıl muhtemelen 100.000 dolara ulaşacağına inanıyor ve kripto para biriminin 200.000 dolara ulaştığı bir durum bile var.
  • Pierce, Bitcoin fiyat hareketinin çoğunun bu yılki büyük para basımının ardından enflasyon oranı gibi dış piyasa faktörlerine bağlı olacağını söylüyor.

Bitcoin, ekşi bir notla rekor bir yılı bitiriyor. CNF’nin bildirdiği gibi, Aralık, birkaç hafta önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına rağmen, Mayıs’tan bu yana en kötü ay olacak şekilde şekilleniyor. Ancak Brock Pierce’a göre bu sadece olağan bir piyasa döngüsü ve yakında yeniden yükseliş trendine gireceğiz. Bitcoin Vakfı başkanı, önümüzdeki yıl Bitcoin’in 200.000 dolara kadar çıkabileceğine inanıyor.

Pierce, Fox Business Show Morning with Maria’da Cheryl Casone’a katıldı ve burada mevcut piyasayı, altcoinlerin Bitcoin fiyatı, düzenlemeleri ve kripto para kralının geleceği üzerindeki etkisini tartıştı.

Pierce, Bitcoin fiyatına ilişkin tahmininde geri durmadı ve 100.000 doların ulaşılabilir olduğunu ve hatta bu rakamın iki katına bile ulaşabileceğini iddia etti.

Gelecek yıl 100.000 doların üzerinde bir bitcoin fiyatı görürsek şaşırmam. Bir an için 200.000 doları kırması ve muhtemelen tekrar düşmesi bile akla yatkın.

Bununla birlikte, bunların çoğu dış faktörlere bağlıdır. Pierce, Fox’a “dünyada çok büyük miktarda para bastık. Gerçek enflasyon açısından ne göreceğiz?”

Bunun alternatif bir varlık olduğunu ve daha fazla riske ve daha fazla oynaklığa sahip olduğu ve aynı zamanda çok daha ilginç bir getiri profiline sahip olduğu için altın veya gayrimenkul olarak başlı başına bir riskten korunma aracı olmadığını unutmayın. Daha geniş finansal sistemdeki finansal belirsizliğe bağlı olarak, bu birincil itici güç olacaktır.

Altcoinler, düzenlemeler ve Dot-Com balonu

Bitcoin mücadele ederken, bazı altcoinler bereketli bir yıl geçirmeye devam etti. Bu, birçok kişinin Bitcoin’de eksik olanın bu alternatif kripto para birimlerine giden para olduğunu ve öncü kriptoyu ‘aya’ götürebileceğini iddia etmesine neden oldu.

Pierce kabul eder. Altcoinler olmasaydı, Bitcoin’in piyasa değeri şimdikinin iki katından fazla olurdu, inanıyor. Bununla birlikte, Bitcoin’in başarısı için çok önemlidir ve Bitcoin’in çözemediği zorlukları çözdüğüne inanıyor.

“Bitcoin dijital altın gibidir. Ethereum fikri, ‘programlanabilir sözleşmeler oluşturabilir miyiz?’ idi.

Tıpkı 1999’daki İnternet gibi, Amazonlar ve Google’lar gibi hayatta kalan birkaç kişi olacak, ancak bu Dot-Com benzeri balon patladığında altcoin projelerinin büyük çoğunluğu batacak.

Bitcoin Vakfı başkanı, Bitcoin’in dijital altın olarak yaratıldığına inanırken, Bitcoin teknik incelemesi bunu “elektronik eşler arası nakit” olarak tanımlıyor.

Pierce birkaç farklı proje için kendine bir isim yaptı. The Mighty Ducks ve First Kid gibi Disney filmlerinde rol alan bir çocuk oyuncu olarak başladı. Kripto para birimleri dünyasındaki ilk insanlar arasındaydı ve daha sonra bugünkü dev haline gelmeden önce çıkmasına rağmen Tether’in kurucusudur. Aynı zamanda EOS projesinin arkasındaki şirket olan Block.one’un kurucu ortağıdır. 2020’de bağımsız aday olarak ABD başkanlığına aday oldu.

coinprojesi.com bitcoin big 1
brock pierce, bitcoin'in 2022'de 200.000 dolara ulaşabileceğine i̇nanıyor! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir