Bondly Coin Projesi ve Amacı Nedir ?


Bondly, geleneksel takas yöntemlerinde yenilik yapmak ve herkesi kendi dijital pazarına dönüştürmek için tasarlanmış birlikte çalışabilir, şeffaf ve güvenli bir takas protokolüdür. Güven sağlayan ürünler ile takas veya çevrimiçi satın alımlarda gönül rahatlığı sağlayan günlük alım satımın bir parçası olacak şekilde tasarlanmıştır. Defi özelliği kullanan bir E-Ticaret yazılımıdır.

 • Alıcı ile satıcı arasındaki para transferlerinde yaşanan sorunu ortadan kaldırmak.
 • 2,28 milyon $ dolandırılan insanların güvenli pazar faaliyeti gerçekleştireceği bir alan oluşturmak.
 • Güvenli ve şeffaf bir pazar oluşturup burada satış ve takas yapmak.
image 5
NFT Satılacak Fotoğraf

NFT alanında sağlam işler yapmaya çalışmaktadırlar. Marilyn Monroe gibi ünlülerin hiç yayınlanmamış olan fotoğraflarını NFT biçiminde satışa çıkardılar. Yani dijital olarak Monroe’nin fotoğrafını satışa çıkarıldı. Ayrıca ödemesi de kripto olarak gerçekleşecek şekilde.


Bondly kurucularının popüler insanlar ile de araları oldukça iyi durumda gözükmektedir. Proje bize bir pazar ortamı sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca bu pazar ortamında da şeffaf ve güvenli ödeme seçenekleri yer alacaktır.

Proje olarak sağlam bir giriş yapmaları ve popülaritesinin artmalarının yanı sıra bir bomba haber de Binance’den geldi.


Binance’den Bondly ‘e Yatırım !

8 Nisan 2021 Tarihinde NFT ve e-ticaret markalarından biri olan Bondly , Binance Blockchain teknolojisi tarafından 100 milyon $ lık bir yatırım fonu içerisinde yer aldığını açıkladı. Ayrıca açıklamada Binance , Bondly’nin NFT dünyasında lider olmayı hedeflediğini açıkladı.

bondly binance
bondly coin projesi ve amacı nedir ? 3

Özet

Bondly ‘i dijitalleşmiş bir e ticaret sitesi olarak görebilirsiniz. Planları içerisinde bu siteyi açmak da bulunmaktadır. Mevcut olan bir ürünü bu pazarda NFT kaydı yapılı bir şekilde satabileceksiniz. Ödemeler de anında ve kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Yukarıda vermiş olduğumuz Marilyn Monroe fotoğrafı çok nadir bulunan bir fotoğraftır. Bu fotoğraf site açıldığı zaten orada satışa sunulacaktır mesela. Bunun gibi Elizabeth Taylor ve Frank Worth‘un Las Vegas’taki Sands önünde çekilmiş fotoğrafı da pazarlama için dikkat çekici ürünler olmaktadır.

Satış önemli parçalarda açık arttırma şeklinde gerçekleşecektir. Bu noktada en fazla teklif veren şahsa Orijinal Fiziksek Baskı teslim edilecektir. Bu noktada ödeme kripto para birimleri ile gerçekleşmektedir. Bununla birlikte her kullanıcı bu şekilde pazarda satış gerçekleştirebilecektir.

Ayrıca Şu Anda Coin Borsasında $0.3417 da işlem görmektedir.

Bondly Almak İstiyorsunuz Bu Yazımız İle Adımları Takip Ederek Alabilirsiniz. BURADAN.

Ayrıca Bondly Türkiye Telegram Grubu : https://t.me/bondlyturkiye

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. 2 sene önce

  Teşekkürler.

 2. Faydalı geldi bana teskk

 3. 2 sene önce

  Güzel proje teşekkürler

 4. Bondly gelecek gördüğüm coinlerden biri binance de yer alırsa yer yerinden oynar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir