Binance Coin (BNB) Rekor Kırdı: 1.000 Dolar Hedefi Gerçekleşecek mi?


Binance’ın yerel kripto para birimi BNB, 5 Haziran’da 710 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesini görerek etkileyici bir yükseliş yakaladı. Bu yükselişle birlikte BNB’nin toplam piyasa değeri de 100 milyar doların üzerine çıkarak, UBS, Starbucks ve Airbnb gibi dev şirketleri geride bıraktı. Bu durum, BNB’nin kripto para piyasasındaki önemli konumunu ve yatırımcıların ilgisini bir kez daha gösteriyor.

Analistler BNB’nin Geleceği Hakkında Ne Diyor?

Birçok analist, BNB’nin geleceği konusunda oldukça iyimser. Bazı analistler varlığın 1.000 dolara kadar yükselebileceğini öngörürken, teknik göstergeler kısa vadede bir fiyat düzeltmesi yaşanabileceğini de işaret ediyor.

analistler bnbnin gelecegi hakkinda ne diyor
binance coin (bnb) rekor kırdı: 1.000 dolar hedefi gerçekleşecek mi? 2

Sheldon The Sniper isimli kullanıcının BNB’nin bir sonraki hedefi olarak 1.000 doları göstermesi dikkat çekici. Bluntz adlı kullanıcı ise BNB’nin kısa vadede 4 katlık bir artış yaşayabileceğini savunuyor.

Kripto analisti BATMAN da BNB’nin portföyünün bir parçası olduğunu açıkladı. BATMAN, 2017 yılında kripto para sektörüne girdiğinde 1 BNB’nin 0,60 dolar seviyesinde işlem gördüğünü hatırlatarak, BNB’nin yatırımlarından biri olduğunu ve RUNE’dan sonra en iyi performans gösteren varlık olduğunu belirtti.

Kısa Vadede Geri Çekilme Olabilir mi?

Analistler BNB için yükseliş tahminleri yapsa da, zincir üstü göstergeler fiyat düzeltmesi riskine işaret ediyor. Bu göstergelerden biri de Göreceli Güç Endeksi (RSI). RSI, son birkaç gündür 70 puanın üzerinde seyrediyor. Bu durum, BNB’de kısa vadede bir fiyat düzeltmesi yaşanabileceğini gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir