BitMEX Kurucusu Arthur Hayes, Kripto Piyasalarının Her zamankinden Daha Güçlü Geri Döneceğini Söyledi!


BitMEX kurucusu ve kripto kapitalisti Arthur Hayes, kripto piyasalarının toparlanacağından emin – sadece biraz zaman alabilir.

Yeni bir analizde Hayes, 2023’te kripto konusunda iyimser olduğunu, ancak dijital varlıkların ilk önce FTX’in çöküşünden hangi oyuncuların etkileneceğine dair spekülasyonlar arasında yeni düşük seviyelere düşeceğini düşünüyor.

“Daha uzun süre daha düşük için hazır olun, çünkü geliyor.”

Hayes’e göre, bir merkez bankası gibi kanamayı durduracak bir varlığın yokluğu, kripto piyasalarının etkin bir şekilde sıfırlanmasına ve sonunda toparlanmasına izin vereceği için sektör için büyük bir pozitif.

“Ancak kripto ile ilgili iyi olan şey, hiçbir merkez bankasının pervasız şirketlerin bilançolarını desteklemek için yeni basılmış fiat boktan paralarla kurtarmaya gitmeyecek olmasıdır. Kripto endüstrisi, mütevazi pastasını hızla yutmak zorunda kalacak ve bu da onu her zamankinden daha güçlü kılan hızlı bir toparlanmaya yol açacak.”

bitmex
bitmex kurucusu arthur hayes, kripto piyasalarının her zamankinden daha güçlü geri döneceğini söyledi! 2

Eski BitMEX CEO’su ayrıca, merkezi borsaların her zaman müşteri güven sorunlarıyla ilgileneceğini vurguluyor.

“FTX, başarısız olan ilk yüksek profilli değişim değildi ve son olmayacak. Ancak tüm bunlar boyunca, Bitcoin, Ethereum ve diğer tüm blok zincirlerindeki bloklar hala üretildi ve doğrulandı. Merkezi olmayan para ve finans, merkezi varlıkların başarısızlıkları karşısında hayatta kalmaya ve gelişmeye devam etti ve devam edecek.”

Hayes, mevcut kripto tartışmasını 2008’deki borsa çöküşüyle ​​karşılaştırıyor.

“FTX ve Alameda’nın tozu ısırması yeterince kötü. Bu bizim Lehman Brothers’ımız – ama AIG kim? CountryWide kimdir? FannieMae ve FreddieMac kimse var mı? Oh, oradalar – göz önünde saklanıyorlar.”

Hayes’in kendi tartışması yok değil. Mart ayında, eski BitMEX CEO’su ve diğer yönetici Benjamin Delo , kara para aklamayı önleme protokolleri oluşturmayı kasten başarısız olarak Banka Gizliliği Yasasını ihlal etmekten suçlu bulunmuştu . Bir yargıç daha sonra Hayes’i altı ay ev hapsine ve iki yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırdı ve eski CEO da 10 milyon dolar para cezası ödemeyi kabul etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir