BitMEX Kurucusu Arthur Hayes, Kripto Pazarının Erimesi Ortasında Bitcoin, Ethereum ve Solana için Fiyat Hedeflerini Güncelledi!


Türev borsası BitMEX’in açık sözlü kurucusu, acımasız bir piyasa çöküşünün ortasında kripto görünümünü güncelliyor.

Arthur Hayes, dibin henüz gelmediğine inanıyor ve kripto borsası FTX’in çöküşünden sonra daha fazla serpinti geleceğini tahmin ediyor.

Hayes, kimsenin FTX’i kurtaramayacağını veya etmeyeceğini tahmin ediyor ve donmuş fonları olan yatırımcıların sermayelerini geri almalarının yıllar alacağını söylüyor.

“Kriptodaki en zengin kişi olan Changpeng Zhao anlaşmayı yapamazsa, anlaşmayı kimse yapamaz.

FTX müşteri mevduatları yalnızca bir iflas mahkemesinde toparlanma görecek ve bunun çözülmesi uzun yıllar alacak. Mt. Gox alacaklıları hala fon alamadı ve üzerinden neredeyse on yıl geçti.”

ftx bitmex
bitmex kurucusu arthur hayes, kripto pazarının erimesi ortasında bitcoin, ethereum ve solana için fiyat hedeflerini güncelledi! 2

Hayes, kripto ticaret platformlarının ve para yöneticilerinin FTX’in çöküşünün ardından politikalarını sıkılaştırmasını bekliyor.

“Anahtarların değil, madeni paraların değil. Tüm borsaların müşterilerinin sermayesini yakından korumasını bekleyin. Artık sözde kripto para brokerlerinden kredi almak yok. Artık büyük tüccarlara bir marj tamamlama talebinde bulunmak için kibar telefon görüşmeleri yok. Merhamet tasfiyesi yok.

FTX’te fon kaybeden para yöneticileri, başlangıçta alım satım yapmaktan çekilecek ve faaliyet gösterdikleri alım satım merkezlerinin sayısını azaltacaktır. Sipariş defteri likiditesi düşecek.”

Hayes, uzun zamandır kripto yatırımcılarının piyasaya girmek için hala daha düşük fiyatları beklediğini ve Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana’nın (SOL) dibe ulaşabileceğini düşündüğü ayrıntıların altını çiziyor.

“Piyasayı çok daha düşük seviyelere itmek ve diğer aşırı kaldıraçlı oyuncuları sıkıntıya sokmak fazla zaman almayacak. Birçok likidite sağlayıcısının bir süre kenarda oturup yaralarını yalayacağını unutmayın.

ABD TÜFE [enflasyon verileri], [Perşembe günü] %7 veya %8 oranında “sıcak” gelirse, TradFi piyasalarının hafta sonuna doğru kusmasını bekleyin. Kripto bir kez daha aşağı inecek ve fiat rayları kapatıldığında hafta sonu bir kapitülasyon mumu olması mümkün.

Crypto OG elmas eller daha düşük seviyeleri bekliyor ve yığınlarını daha da artırmak için devreye girecek.

Bitcoin (BTC) = 10.000 $ – 15.000 $
Ethereum (ETH) = 750 $ – 1.000 $
Solana (SOL) = 3 $

Aksi ispatlanana kadar tüm karşı tarafların SBF’nin işletmelerinden birine maruz kaldığını veya sahip olduğunu varsayın. Bunun anlamı, aslında fazla bir şey söylemeyen kelime salatası ifadeleri nedeniyle kayıpları konusunda dürüst olduklarına inanmıyorsanız. GTFO!”

Hayes, gelecek yıl faiz oranlarını düşürmek için Federal Rezerv’e bakıyor ve bir sonraki kripto yükselişinin önünü açıyor.

“TradFi ticareti yaptığımdan daha uzun süredir kripto ticareti yapıyorum ve neler olup bittiği konusunda hala nutkum tutuluyor.

Kayıplarımızı ne kadar hızlı alırsak, o kadar hızlı dibe vurur ve 2023’te gerçekleşecek olan Fed eksenine hazırlanırız. En kötüsü, getiri eğrisi kontrolü ciddi bir şekilde başladığında zombilerin hala aramızda olması olacaktır.

Şimdilik çok uzun ama sakin olun, grup hala çalıyor ve her iki yönde de kazanılacak para var.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir