Bitfinex, Nuvei Ortaklığıyla Daha Fazla Kullanıcıya Ulaşmayı Hedefliyor!


coinprojesi.com bc49b790eafa6486ec700c68d20cdf4f
bitfinex, nuvei ortaklığıyla daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor! 3
  • Bitfinex, yan kuruluşu Simplex aracılığıyla Nuvei ile ortaklık yapıyor.
  • Bu anlaşma ile kullanıcılar banka veya kredi kartı ile kripto satın alabilirler.
  • Başlangıç ​​olarak BTC, ETH, USDT ve XAUT yapabilirler.

Bitfinex Ve Nuvei Ortaklığı!

Son teknoloji dijital token ticaret platformu Bitfinex, önde gelen fiat kripto ağ geçidi sağlayıcısı Nuvei ile güçlerini birleştiriyor. Belirtmek gerekirse, ortaklığı Nuvei’nin yan kuruluşu Simplex aracılığıyla vurdu. Bu anlaşma ile kullanıcılar artık rampa içi kripto hizmetleri dizisini dağıtabilir.

Bitfinex müşterileri bir ara doğrulama seviyesini tamamladıktan sonra, yeni Simplex finansman seçeneklerine erişim kazanacaklar. Ek olarak, kullanıcılar doğrudan kredi ve banka kartlarıyla çeşitli dijital jetonlar satın alma şansına da sahip olacaklar.

İlk aşamada kullanıcılar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether Gold (XAUT) ve Tether (USDT) gibi kriptoları satın alabilecekler. Daha sonra, önümüzdeki aylarda listeye daha fazla jeton katılacak. Ayrıca Simplex’in endüstri lideri dolandırıcılık önleme sistemi tüm işlemleri destekleyecektir.

Simplex CEO’su ve Kurucu Ortağı Nimrod Lehavi, Bitfinex ile bu işbirliğini duyurmaktan heyecan duyduklarını söylüyor.

Bitfinex, güçlü kripto işletmeleri ve borsaları listemize harika bir ektir. Amacımız, kripto para birimini herkes için erişilebilir kılmaktır.

Dahası, Bitfinex’teki CTO – Paolo Ardoino, misyonlarının her zaman dijital belirteçlerin erişilebilirliğini artırmak olduğunu söylüyor. Ek olarak, bu doğrudan platformun büyüyen müşteri tabanına en uygun ticaret deneyimini sağlamaya yol açar.

Nuvei’nin birçok başarılı markanın dikkate değer bir ödeme teknolojisi ortağı olduğu gerçeği göz önüne alındığında, bu ortaklığın meyvelerini görmek çok ilginç olacak. Sonuçta Bitfinex, dijital token alanında bir öncüdür. Görev süresi boyunca, marka güçlü bir itibar kazandı. Spesifik olarak, kusursuz, yüksek performanslı ticaret deneyimi ile tanınır.

coinprojesi.com nuvei 1635264643mcfwmwmsns
bitfinex, nuvei ortaklığıyla daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir