Bitcoin’de 7 Milyar Dolarım Var – Ünlü Bilgisayar Korsanı BTC’yi Elinde Tutmasıyla İlgili Tartışmalara Yol Açtı!


coinprojesi.com shutterstock 1452779870
bitcoin'de 7 milyar dolarım var - ünlü bilgisayar korsanı btc'yi elinde tutmasıyla i̇lgili tartışmalara yol açtı! 2
  • Siyah şapkasını beyaz şapkayla değiştiren kötü şöhretli bir bilgisayar korsanı, yaklaşık on yıl önce bastığı 7 milyar dolarlık Bitcoin’e sahip olduğunu iddia etti.
  • Yaptığı işi sevdiği için hala 9-5 bir işte çalıştığını ve insanların internette kendilerini daha güvende hissetmelerine yardımcı olduğunu bilmekten memnuniyet duyduğunu söylüyor.

Banka hesabınızda 7 milyar dolarınız olsaydı, 9-5 bir işte çalışmaya devam eder miydiniz yoksa bir sahilde Mai Tais yudumlarken mi olurdunuz? Tanınmış bir bilgisayar korsanı için ilkini seçti ve 7 milyar dolarlık Bitcoin serveti olmasına rağmen Pazartesiden Cumaya kadar çalışmaya devam mı ediyor? Ama gerçekten o kadar parası var mı – kripto topluluğu açığa çıktığından beri hararetli bir tartışma içinde.

Popüler olarak Gummo olarak bilinen hacker, 3 milyondan fazla abonesi olan popüler bir YouTube kanalı olan Soft White Underbelly’de bir röportaj yaptı.

Teknolojinin bugün hayatımızı nasıl mahvettiğinden, onu hacklemeye neyin ittiğine kadar pek çok konudan bahsederken, insanların en çok konuşmasına neden olan, 7 milyar dolarlık BTC‘ye sahip olduğunu ifşa etmesi oldu.

Gummo otuz yılı aşkın bir süredir bir bilgisayar korsanı. Zorlu bir eğitim aldı ve bilgisayar programcılığına devam etmeye karar vermeden önce sekizinci sınıfı bıraktı. Başlangıçta, hayatta kalmak için ATM’ler gibi sistemleri hackleyerek, hain faaliyetler için becerilerini uyguladı.

Bir yıl önce aynı YouTube kanalıyla yaptığı önceki bir röportajda, 10 milyon dolar değerinde çalıntı kod satarken yakalandıktan sonra siyah şapkalı bir hacker olmaktan beyaz bir şapkaya dönüştüğünü açıklamıştı. Kendisine ya saldırdığı şirketin geliştiricilerine yardım etme ya da hapse girme seçeneği verildi.

Oldukça fazla BTC‘ye sahip olmasına rağmen neden 9-5 işini yaptığına yanıt veren Gummo, şunları söyledi:

oldukça zenginim. Tercih etmezsem çalışmak zorunda değilim. 7 milyar doların üzerinde Bitcoin‘im var.

Bitcoin’in yaklaşık 39.000 $’lık mevcut fiyatında bu, 180.000 BTC’ye yakın olduğu anlamına gelir ve bu da onu en iyi kripto para biriminin en büyük bireysel sahiplerinden biri yapar.

Eğer gerçekten 7 milyar dolarlık BTC‘ye sahipse, bu onu gezegendeki en zengin 350 kişi arasına yerleştirecek ve onu moda devi Ralph Lauren, Sequoia Capital ve VC gurusu Douglas Leone ve zor durumdaki Rus sahibi Roman Abramovich’ten daha zengin yapacak. Chelsea Futbol Kulübü’nün fotoğrafı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir