Bitcoin Cash, NEM, Enjin Fiyat Analizi: 24 Eylül Cuma


Bazı altcoinler için toparlanma, basın zamanında hala biraz zor gibi görünüyordu.

Bitcoin Cash, aynı zamanda birkaç ayın en düşük seviyesi olan acil destek seviyesine doğru ilerliyordu. Değerinin %9,7’sini kaybettikten sonra, NEM’in fiyat momentumu satıcıların lehine oldu. Son olarak, altcoin göstergesinde bir satış sinyali gösterdiği için Enjin %7,4 değer kaybetti. 

Bitcoin Cash [BCH] Analiz

bitcoin cash, nem, enjin fiyat analizi: 24 eylül cuma
bitcoin cash, nem, enjin fiyat analizi: 24 eylül cuma 4

Bitcoin Cash , son 24 saatte %7,3 kayıp kaydetti ve 505,22 dolardan işlem görüyordu. Madeni para için acil destek hattı 504.63 dolardı ve bu fiyata dokunmak, BCH ticaretinin birkaç ayın en düşük seviyesinde olacağı anlamına geliyor. 

Piyasadaki satış baskısı, satın alma baskısını geride bıraktı. Göreceli Güç Endeksi altında düşmeye tehdit aşırı satım bölgesine yakın 50-işaretinin altında duruyordu. Chaikin Money Flow , gösterge orta çizginin oldukça üzerinde olmasına rağmen, sermaye girişlerinde bir düşüş kaydetti. Son olarak, Müthiş Osilatör , son işlem seansı kırmızı renkteyken bir kırmızı sinyal çubuğu yanıp söndü. 

Satın alma baskısı kendini yeniden canlandırırsa, madeni para bir toparlanma sağlayabilir. Toparlandıktan sonra, BCH’nin karşılaşabileceği ilk direnç 539.06 dolar ve ardından 578.56 dolar oldu. 

NEM Analiz

bitcoin cash, nem, enjin fiyat analizi: 24 eylül cuma
bitcoin cash, nem, enjin fiyat analizi: 24 eylül cuma 5

NEM , son 24 saatte %9,7 değer kaybetti ve 0,143 dolar olarak değerlendi. En yakın destek bölgesi sırasıyla 0.140 ve 0.138 dolar arasında gerildi. Parametreler, altcoinin güneye giden fiyat hareketini sürdürme olasılığına işaret etti.

Dört saatlik grafikte XEM fiyatı 20-SMA çizgisinin altına düştü. Bu, piyasa fiyatının satıcıların lehine olduğunun bir göstergesiydi. 

Göreceli Güç Endeksi bunun yakın durdu gibi değerini alanının yakınında görüldü. Son işlem seansı kırmızıda olduğu için Müthiş Osilatörde kırmızı bir sinyal çubuğu görüldü . MACD en yeşil histogramlar çok son birkaç seanstır gerilemiştir. 

Flip tarafında, XEM’in genel direnci 0.158 dolar ve ardından 0.186 dolar oldu. 

Enjin [ENJ] Analiz

bitcoin cash, nem, enjin fiyat analizi: 24 eylül cuma
bitcoin cash, nem, enjin fiyat analizi: 24 eylül cuma 6

Enjin’in fiyatı, son 24 saatte %7,4 düşüş kaydettiği için 1,33 dolarda kaldı. 1,22 dolarlık destek çizgisinin yakınında hareket ediyordu ve onu birkaç ayın en düşük seviyesi olan 1,13 dolara yaklaştırabilecek bir kırılma oldu. 

Göreceli Güç Endeksi sadece yarım sınırının altında daldırma ve ayı bölgesine girdi. Müthiş Osilatör , piyasada satış sinyali olarak okunabilecek kırmızı bir sinyal çubuğu da görüntüledi. Son olarak, MACD’nin yeşil histogramları son birkaç işlem seansında güç kaybetti. 

Bir fiyat hareketinin tersine çevrilmesi durumunda, Enjin’in ani direnç bölgesi 1,48 ile 1,58 dolar arasındaydı. Bunun üzerinde işlem, bir haftanın en yüksek seviyesi olan 1.82$’a yaklaşmaya çalışabilir. 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir