Bitcoin Cash Fiyat Tahmini – BCH Fiyatı 2022’de 1200$’a Ulaşacak mı?


bitcoin cash
bitcoin cash fiyat tahmini – bch fiyatı 2022'de 1200$'a ulaşacak mı? 6
  • Boğa BCH fiyat tahmini 603,0 dolar ile 822.8 dolar arasında değişiyor.
  • BCH fiyatları da yakında 1.200 dolara ulaşabilir.
  • 2022 için BCH düşüş piyasası fiyatı tahmini 195 dolar.

Bu Bitcoin Cash (BCH) Fiyat Tahmin 2022 makale yalnız teknik analiz dayanmaktadır. Aşağıda, bizim BCH fiyat analizi ve öngörüsü ile geliyor üzerine göz önünde olması önemli tedbirler göreceksiniz.

cryptocurrency pazarı tekrar dalgalanma başlamıştır. son 2022 boğa çalışması sırasında yeni bir tüm zamanların rekorunu kırmıştır birçok sanal varlıklar vardır. Buna karşılık, bazı dijital varlıklar kuyu olarak aşağı yönlü bir seyir göstermişti. Sonuç olarak, birçok dijital varlık yatırımcılar ve tüccarlar bunu tutmak veya iyi bir fiyata dijital varlığı satma zamanı olup olmadığı konusunda kafaları karışık. Bu BCH için aynı durumdur.

Bununla birlikte, kripto pazar son zamanlarda konsolide oluyor ve çoğu dijital varlıklar önceki karlarını kaybediyor. senaryo BCH fiyatı ile aynı mıdır? Bu BCH fiyat analizi 2022 makalesinde kısa bir süre göreceksiniz. Ama önce, BCH ne hızlı bir altyapıya sahip olsun.

Bitcoin Cash (BCH) nedir?

Bitcoin Cash (BCH) piyasa değeri açısından ilk 30 cryptocurrencies biri olarak konumunu yeniden kazanmıştır. Bu, kripto tüccarlar gördüğümüz çünkü kitle satın almanın meydana gelmiş olabilir.

Bitcoin Cash bir zincir bölünme sonucu Bitcoin bir çatal oldu. Bitcoin geliştiricileri bir grup Bitcoin genel ölçeklenebilirlik yönü ile memnun kaldığında Ancak, BCH kuruldu.

Şimdi zaten 2022 yılında BCH karlı kripto olacak sizce, Bitcoin Cash hakkında fikir olduğunu? Zaten bilmek ilgi var mı? Bu nedenle, bana katılmak ve bize 2022 için bu BCH fiyat analizi ve fiyat tahmini grafikler kontrol edelim.

Bitcoin Cash (BCH) Mevcut Piyasa Durumu

Bitcoin Cash piyasada en önde gelen kripto varlıkları bugün biridir. Aslında, kripto Son iki hafta içinde üzerinde 18.8% büyük bir büyüme kaydetmesi başardı. Bu nedenle, BCH en çok konuşulan kripto dünyada dijital değerlerinden biri haline gelmiştir.

pazar ayakta açısından, kripto CoinGecko içinde en agresif cryptocurrencies biri olarak kendisini duruyor. Sonuç olarak, BCH fiyat $ 4423191280 bir 24 saatlik işlem hacmi ile $ 338,46 işlem görmektedir.

Böylece, zaten Bitcoin Cash cryptocurrency ne olduğu hakkında bir fikir var, sen Bitcoin Cash iyi bir yatırım bu yıl olduğunu düşünüyorsunuz? Bilmen hazırsanız hep birlikte bu Bitcoin Cash fiyat tahmini ve fiyat analizi makalesini kontrol izin verdiler.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi 2022

Şu anda, BCH CoinGecko üzerinde 25 yer tutar. Ama blockchain yardım dijital varlık fiyatı son yükseltmeleri, geliştirme ve değişiklikler daha yüksek ulaşması olacak? en bu BCH fiyat tahmini makalesinde grafiklere devam edelim.

coinprojesi.com laksfn
bitcoin cash fiyat tahmini – bch fiyatı 2022'de 1200$'a ulaşacak mı? 7

BCH fiyatı, yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi Keltner Kanalının en üst eğrisinden düşüyor. Bu, düşüş trendine yaklaşabileceğini gösteriyor.

coinprojesi.com djslfhn
bitcoin cash fiyat tahmini – bch fiyatı 2022'de 1200$'a ulaşacak mı? 8

Yukarıdaki Bitcoin Cash’in (BCH) göreceli güç endeksi (RSI) değeri 53.14’tür ve bu güçlü bir trendi gösterir. Bu nedenle, fiyatındaki mevcut artışın tersine dönmeden önce bir süre devam etmesi bekleniyor.

coinprojesi.com dkslfn
bitcoin cash fiyat tahmini – bch fiyatı 2022'de 1200$'a ulaşacak mı? 9

200-MA, yukarıdaki BCH/USDT grafiğinde 100-MA’nın üzerinde. Bu, Bitcoin Cash’in (BCH) uzun vadeli fiyatının 2022’de yükselişe geçtiği anlamına geliyor.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2022

Aşağıda bu BCH fiyat tahmin tablosunda gösterildiği gibi, daha küçük bir zaman diliminde BCH yükseliş eğilimi gösterdi. BCH’nin fiyatı dirençte1 397,3 dolara yükselebilir ve hatta 2022 için bir yükseliş sinyali olan 822.8 dolara yükselebilir.

coinprojesi.com aksdm
bitcoin cash fiyat tahmini – bch fiyatı 2022'de 1200$'a ulaşacak mı? 10

Tersine, ayılar yolunu bulabilir ve Bitcoin Cash (BCH) fiyatı yaklaşık 261.3 $ ‘a düşer ve ardından 2022 için düşüş sinyali olan 195 $’ a düşer.

Bununla birlikte, BCH fiyatının 2022’de yükselişe geçmesi ve birçok psikolojik direnci kırması ve 2022’de 1200 dolara ulaşması bekleniyor.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2022

BCH’nin yükseliş eğilimi devam ederse, BCH 2022’nin sonunda 822,8 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 603 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu artış azalacak, ancak büyük bir düşüş beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 1.200$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün. Bu, BCH’nin yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösterir.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2023

BCH’nin fiyatı çok yüksek seviyelere bile çıkabilir, ancak 2000$’a ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi BCH psikolojik direnç seviyesini geçerse.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, BCH fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre fiyat yükseliyor. Ayrıca, bu kripto pazarında BCH fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip 3.500 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde, BCH fiyatları 5.000 dolara kadar yükselebilir. Bununla birlikte, bu seviyeye ulaşmak BCH için o kadar zor olamazdı çünkü siparişleri almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini 2026

2025’in sonunda 60’ın üzerinde bir Relative Strength İndex (RSI) ile BCH’nin fiyatı 2026’nın sonunda 10.000 dolara ulaşabilir.

Çözüm

BCH’nin 2022’de önünde harika bir geleceği var. BCH ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, BCH’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz. BCH’nin yükseliş fiyat tahmini 822.8 dolar.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli BCH fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. 2025 yılına kadar, CoinGecko‘ya göre, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) yaklaşık 3.785 $ seviyesinde aşma olasılığı yüksek olacak. Bununla birlikte, bu ancak bir dizi psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir. Ayrıca yatırımcılar, Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte BCH’nin 2022’de iyi bir yatırım olduğuna karar verdiyse.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir