BingX Avrupa Lisansı Aldı, Dünya Çapında Pazar Erişimini Genişletti!


avrupa
bingx avrupa lisansı aldı, dünya çapında pazar erişimini genişletti! 2
  • BingX, Litvanya’da lisanslı yeni ofisini ve kripto işini resmi olarak açtı.
  • Ağın ABD, Kanada, Avustralya, Hong Kong ve Tayvan’da şubeleri bulunmaktadır.
  • BingX, pazar erişimini tüm Avrupa kıtasında genişletmeyi hedefliyor.

Sosyal ve kopya ticaret platformu BingX, Litvanya’da lisanslı yeni ofisini ve kripto işini resmi olarak açtı. Bu ofis, ağın Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Hong Kong ve Tayvan’daki mevcut şubelerine eklenecektir. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da düzenleyici onaylara sahiptir ve daha da genişlemeyi planlıyor.

BingX Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü açıkladı,

Lisans almak her zaman kolay olmuyor, bu yüzden bu girişimden kesinlikle memnunuz. Ayrıca Litvanya pazarından daha fazla kullanıcı çekmek istiyoruz ve şimdi bunu sorunsuz bir şekilde yapabiliyoruz. Genel olarak, Avrupa pazarı kazançlı bir pazar ve bu coğrafi konumdaki erişimimizi genişletmeye devam edeceğiz.

BingX, kripto alanının içindeki ve dışındaki tüm yatırımcılara açık olacak kapsayıcı, yüksek net değerli bir kripto yatırım piyasası geliştirmeyi ve açmayı amaçlamaktadır. Ayrıca yüksek düzeyde platform güvenliği ile sürdürülebilir gelişmeler sağlar. Bu sayede ağın yatırımcıları ve kullanıcıları platformu güvenle kullanabilir.

Ayrıca, ağın Avrupa’daki en son ofisi, ülkede daha geniş bir pazara ulaşmayı hedefliyor. Spot, türevler ve kopya ticareti gibi en iyi değişim hizmetlerini sunmayı taahhüt eder. Ülkedeki tüm kullanıcılar, BingX kullanarak kripto varlıkları işlemenin sorunsuz, basit ve hızlı bir yolunu deneyimleyebilir.

Öte yandan BingX, sektördeki tüm kullanıcılarına kesintisiz hizmetler sunan, alandaki borsalardan sadece bir tanesidir. Bu nedenle, ticaret söz konusu olduğunda ihtiyaçlarına uygun en iyi değişim platformunu seçmek yatırımcılara ve tüccarlara kalmıştır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir