Binance, Terra Network Airdrop Desteğini Duyurdu!


airdrop
binance, terra network airdrop desteğini duyurdu! 2
  • Binance, mevcut Terra ağını Terra Classic ağı olarak yeniden adlandıracak.
  • Borsa ayrıca airdrop için ağı da destekleyecek.
  • Eski LUNA ve UST para yatırma ve çekme işlemleri 26 Mayıs saat 14:00’te (UTC) askıya alınacaktır.

Binance, mevcut Terra ağını Terra Classic ağı olarak yeniden adlandıracağını ve Terra ağı airdropunu destekleyeceğini duyurdu. Borsa bu bilgiyi web sitelerinde yayınlanan bir yayınla açıkladı ve burada Terra Classic ağının LUNA ve UST tokenlerine LUNA (eski) ve UST (eski) olarak atıfta bulundular.

Açıklamada, LUNA (eski) ve UST (eski) para yatırma ve çekme işlemlerinin 26 Mayıs 2022’de saat 14:00’te (UTC) askıya alınacağı detaylandırılıyor. Ek olarak, LUNA/BUSD ve UST/BUSD spot ticaret çiftleri askıya alınacak ve bekleyen tüm spot emirler 26 Mayıs 2022 günü saat 15:00’te (UTC) iptal edilecektir.

Ayrıca gönderi, LUNA (eski) belirtecinin kodunun LUNC olarak yeniden adlandırılacağını okur. Ayrıca, UST (eski) belirteci için hisse senedi, USTC olarak yeniden adlandırılacaktır.

Ekip şunları söylüyor: “Yeni Terra 2.0 jetonunu (LUNA), Terra proje ekibinin jeton dağıtım planına dayalı olarak tüm uygun kullanıcılara dağıtacağız. Hesap başına dağıtım oranı ayrı bir duyuru ile duyurulacaktır.” Ayrıntılı airdrop kuralları sitede yer almaktadır.

Binance dün, etkilenen kullanıcılara Binance’te mümkün olan en iyi tedaviyi sunmayı amaçlayan kurtarma planlarında Terra ekibiyle yakın çalışacaklarını belirten bir Tweet yayınlamıştı.

Bu haftanın başlarında kripto borsası, yeni zincirini algoritmik bir stabilcoin olmadan başlatmak için Terra ekibiyle işbirliği yapmaya istekli olduğunu belirtmişti. Huobi ve Bybit, bu kriz durumunda Terra’yı destekleyen diğer borsalardı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir