Binance, Spor NFT’leri İçin Futbol Süperstarı Cristiano Ronaldo İle El Ele Verdi!


binance
binance, spor nft'leri i̇çin futbol süperstarı cristiano ronaldo i̇le el ele verdi! 2

Kripto borsası Binance, tarihin en büyük anlaşmalarından birini imzaladı. 23 Haziran Perşembe günü, kripto borsası futbol süperstarı Cristiano Ronaldo ile ortaklığını duyurdu.

Raporlara göre bu, Binance ve Ronaldo arasında çok yıllı bir ortak pazarlama anlaşması. Anlaşmanın bir parçası olarak Binance, her yıl yalnızca Binance NFT pazarında yayınlanan Ronaldo NFT koleksiyonları üretecek. Binance, ilk Ronaldo NFT koleksiyonunu bu yılın sonlarında yayınlayacak. Ayrıca bazı seçili ülkelerdeki kayıtlı Binance kullanıcıları bu koleksiyonları Binance Pay kullanarak satın alabilecekler.

Ortaklığın bir parçası olarak Binance, Ronaldo’nun küresel hayranlarına Web 3’ü tanıtan ve onlara NFT‘ler dünyasına zorlayıcı bir giriş noktası sunan küresel bir promosyon başlatacak. Gelişme hakkında konuşan Cristiano Ronaldo şunları söyledi:

@binance ile ortak olmaktan gurur duyuyorum. Birlikte size spor tarihinin ikonik bir parçasına sahip olma fırsatı vereceğiz. Hepinizle bu yolculuğa çıkacağım için heyecanlıyım. Binance ile NFT oyununu değiştirelim.

Benim için hiçbir şey hayranlardan daha önemli değil, bu yüzden benzeri görülmemiş deneyimler getirme ve bu platform aracılığıyla erişim fikri, parçası olmak istediğim bir şeydi. Hayranların koleksiyondan benim kadar zevk alacağını biliyorum.

Spor NFT’lerinin yükselişi

Değiştirilemeyen tokenler (NFT’ler), geçen yıl kripto alanında büyük bir öfke yarattı. NFT satışları hızla arttı ve spor endüstrisi bundan en iyi şekilde yararlanıyor. Spor endüstrisi, NFT dalgasından mümkün olan en iyi şekilde yararlanıyor.

Bu NFT‘ler spor kartları, benzersiz oyun anları ve çok daha fazlasını temsil edebilir. Binance, bu ortaklığın “spor fandomunu” bir sonraki seviyeye taşımalarına izin vereceğini söyledi. Bu yeni ortaklık hakkında yorum yapıyorum. Binance Kurucusu ve CEO’su “CZ” (Changpeng Zhao) şunları söyledi:

Cristiano Ronaldo, dünyanın en iyi futbolcularından biridir ve sporun ötesine geçerek birçok sektörde bir simge haline gelmiştir. Özgünlüğü, yeteneği ve hayır işleri ile dünyanın en adanmış hayran kitlelerinden birini topladı. Hayranlarına Ronaldo ile bağlantı kurmaları ve ikonik bir spor tarihine sahip olmaları için özel katılım fırsatları sunmaktan heyecan duyuyoruz.

Duyuru haberi Perşembe günü Ronaldo hayranları arasında bir orman yangını gibi yayıldı. Ortaklık analiz firması Zoomph, Ronaldo’nun Twitter ve Instagram gönderilerinin sadece ilk haftada 48 milyon gösterim gördüğünü söyledi.

Spor efsaneleri giderek NFT dünyasına yaklaşıyor. Lionel Messi’nin Fransız futbol kulübü Paris Saint-Germain, kendi metaverse‘lerini ve NFT‘lerini oluşturmak için çalışıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir