Binance, Kripto Ödeme Çözümü Bifinity’yi Başlattı!


binance
binance, kripto ödeme çözümü bifinity'yi başlattı! 2
  • Binance, Bifinity adlı kendi kripto para ödeme sağlayıcısını piyasaya sürecek.
  • Bifinity, Nasdaq listesinde yer alan bir dijital varlık firması olan Eqonex’e 36 milyon dolarlık dönüştürülebilir kredi sağlayacak.
  • Bifinity ayrıca Checkout.com, Safepal, Ziliqa gibi diğer işletmelerle de ortak olacaktır.

Binance, Bifinity adlı kendi kripto para ödeme sağlayıcısını piyasaya sürecek. Bu lansman, borsa platformunun itibari paradan kriptoya ödeme teknolojisini güçlendirecek.

Pazartesi günü, kripto para borsası, kripto para birimi hizmet sağlayıcılarını geleneksel finansal sistemle birleştirecek olan Bifinity’nin piyasaya sürülmesiyle ilgili resmi bir açıklama yaptı.

Kripto para birimi ödeme platformu, tüccarların ve işletmelerin, müşterilerine kripto para birimi satın alma ve satma hizmetlerinin yanı sıra API kripto para birimi ödemeleri entegrasyonunu benimsemelerini ve sağlamalarını da sağlayacaktır.

Bifinity ve Eqonex, 36 milyon dolarlık dönüştürülebilir kredi sağlamak için stratejik bir ortaklığa girdi. Eqonex tarafından yapılan ayrı bir duyuruya göre, stratejik ortaklık, her iki şirketin de Eqonex’in kripto para saklama çözümü Digivault da dahil olmak üzere ürünlerini genişleteceğini görecek.

Bifinity ayrıca, Eqonex’in İcra Kurulu Başkanı, Mali İşler Başkanı ve Hukuk Genel Müdürü olarak görev yapacak ekibinin üyelerini seçme ve Eqonex’in Yönetim Kurulu’nda iki sandalye aday gösterme hakkını saklı tutacaktır.

Bu, Bifinity‘nin gireceği tek ortaklık değil, çünkü ödeme çözümü aynı zamanda Safepal ve Ziliqa gibi önde gelen kripto para cüzdan sağlayıcıları ve blok zinciri platformlarının yanı sıra özel ödeme platformu PaySafe ve küresel ödemelerle de ortaklık kuracak. işlemci, Checkout.com.

Bifinity, Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) gibi büyük halka açık kripto para birimleri de dahil olmak üzere 50’den fazla kripto para birimini destekleyecektir. Ödeme sağlayıcısı ayrıca Visa, Mastercard ve diğerleri gibi popüler platformları da içerecek.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir