Binance Filipinler’de Genişleyecek, Woos Yetkilileri Lisans Alacak!


lisans
binance filipinler'de genişleyecek, woos yetkilileri lisans alacak! 3
  • Binance CEO’su Changpeng Zhao, şirketin ülkede genişleme planları hakkında konuşmak için Filipinler’de.
  • Zhao, Filipinler’de düzenleyici lisansları güvence altına almayı umuyor.
  • Bu haftanın başlarında Binance, kriptonun benimsenmesini hızlandırmak için Malezya borsalarıyla ortaklık kurdu

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto para borsasının ülkede genişleme planları hakkında konuşmak için Filipinler’de.

coinprojesi.com image 14
binance filipinler'de genişleyecek, woos yetkilileri lisans alacak! 4

CEO, şirketin bankalar ve ödeme hizmeti sağlayıcıları gibi Filipin geleneksel finans kurumlarına yatırım yapmak istediğini söyledi. “Bu işletmeleri blok zinciri dünyasına getirmeye yardımcı olmak istiyoruz.”

Zhao, Binance için lisans alma umuduyla birkaç Filipinli yetkiliyle görüştüğünü belirterek, “Yönetmelik benimsemeye yardımcı oluyor, tam tersi değil” dedi. Bu tür izinler arasında Sanal Varlık Hizmet Sağlayıcıları (VASP) ve Elektronik Para Düzenleyici yer alır.

İlginç bir şekilde, Binance’in VASP almaya çalıştığı iki aydan fazla bir süre önce Filipinli gazeteci Michelle Ong tarafından canlı bir TV röportajında ​​ima edilmişti. Filipin merkez bankasına göre, Binance’in henüz bir tane yok.

Zhao daha sonra Binance’in Filipinler’deki operasyonlarını genişletmeyi umduğunu, özellikle de düzenleyici ve bankacılık desteği sağlandıktan sonra açıkladı.

[The] Filipinler çok önemli. Aslında bizim için çok önemli.

Zhao’nun bölge hükümetlerini etkilemek için yaptığı Güney Doğu Asya turu hakkında daha fazla ayrıntı henüz ortaya çıkmadı, ancak CEO’nun Binance’i dünyanın bu bölgesinde kurmak konusunda kararlı olduğu açık.

Bu haftanın başlarında Binance Malaysia, ülkede kriptonun benimsenmesini hızlandırmak için Malezya borsalarıyla bir ortaklık imzaladı. Şu anda ülke, yerel dijital varlık sektörüne odaklanıyor.

Filipinler’in blok zincirine ve kripto iklimine bakıldığında, ülke bu teknolojiye sempatik göründüğü için Binance’in bu lisansları temin etmede fazla sorun yaşamayacağı görülüyor.

CQ daha önce Filipinler’in CBDC için pilot programı başlatacağını bildirmişti. Ülkenin merkez bankası, CBDC alanında sürekli araştırma ve geliştirme için bastırdığını duyurdu.

Özellikle Filipinler, Business World tarafından geçen yılın sonlarında yayınlanan küresel kripto para birimi benimseme listesinde 15. sırada yer alıyor. Ve daha bu Mart ayında, ülkenin Bilim ve Teknoloji departmanı, hükümetin üniversitelerde blok zinciri kurslarını teşvik ederek başlayarak benimseme için baskı yapacağını duyurdu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir