Binance Coin, SS Lazio İçin Ana Jersey Sponsoru Olduktan Sonra %15’in Üzerinde Yükseldi!


coinprojesi.com lazio fan token
binance coin, ss lazio i̇çin ana jersey sponsoru olduktan sonra %15'in üzerinde yükseldi! 3
  • Binance Coin (BNB) son 24 saatte %15’in üzerinde arttı.
  • Bu artış, bir İtalyan futbol kulübü ile çok yıllı bir ortaklığın ardından geldi.

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance Coin, son 24 saatte %15’in üzerinde artış göstererek yanıyor. Şu anda, BNB tokeni, basın zamanında 24 saatlik işlem hacmi 5.530.493.148$ ile 460.22$’dan işlem görüyor.

Piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para, piyasa değerinde de 76.875.365.519 dolara bir artış gördü. Şu an itibariyle, token dolaşımda 168.137.036 BNB coin arzına ve maksimum 168.137.036 BNB coin arzına sahiptir.

Bu ivme, Binance ekibinin Binance Launchpad’deki 22. projeyi – Lazio Fan Token (LAZIO) duyurması’nın hemen ardından geldi. Ekibe göre, Lazio Fan Token için token satışı, 14 Ekim’de 00:00 AM (UTC) ile başlayan kullanıcı BNB bakiyelerinin kaydıyla başlayacak.

LAZIO’nun hayranlara en sevdikleri İtalyan takımıyla etkileşim kurma’nın bir yolunu sunan bir yardımcı program simgesi olduğunu unutmayın. Binance’e göre, önce LAZIO Binance kullanıcıları için Binance Launchpad ve daha sonra banka kartı satın alma, Spot ve P2P aracılığıyla sunulacak.

Ayrıca, Binance Launchpad’de Lazio Fan Token (LAZIO) token satışlarını tanıttıktan sadece birkaç saat sonra firma, Binance Fan Token platformunu başlatmak için SS Lazio ile çok yıllı bir ortaklık da duyurdu.

Binance, SS Lazio’nun Ana Sponsoru Olacak!

Ünlü futbol takımı SS Lazio ile olan ortaklık, Binance’in SS Lazio’nun ana forma sponsoru olmasını sağlayacak.

Bu işbirliği’nin bir sonucu olarak, Binance Launchpad’deki LAZIO, benzersiz ve katılıma dayalı ödüller, etkileşim, oyunlaştırma ve daha fazlasıyla kulübün destekçileri için daha anlamlı bir hayran etkileşim deneyimi yaratmaya yardımcı olacak.

coinprojesi.com 3410b01118e43ac6583f1ad04e445a4c
binance coin, ss lazio i̇çin ana jersey sponsoru olduktan sonra %15'in üzerinde yükseldi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir