Binance Coin, DASH Fiyat Analizi: 17 Eylül Cuma


Son 24 saat içinde Bitcoin ve Ethereum’un ayak izlerini yansıtan birçok altcoin de düşüş kaydetti. Örneğin Binance Coin grafik analizinde konsolide olmaya devam etti ve bir haftanın en düşük seviyesine yaklaşırken %2.7 düştü. Son olarak, kriptonun momentumu satıcılarının lehine olduğu için DASH değerinin %4.4’ünü kaybetti.  

Coin Analizleri

Binance Coin [BNB]

binance coin, dash fiyat analizi: 17 eylül cuma
binance coin, dash fiyat analizi: 17 eylül cuma 3

Binance Coin , son 24 saatte %2,7 kayıpla yanal ticaret gördü. Altcoin 420,7 dolardan fiyatlandırıldı. Madeni para için en yakın destek hattı 386.8 dolardı ve bu da bir haftanın en düşük seviyesini işaret etti. Altcoin parametreleri, karışık ticaret sinyalleri verdi. 

MACD bu fiyat negatif yönde hareket etmeye devam edebileceğini belirten bir ayı crossover ile tanıştıktan sonra kırmızı bir histogram resimde. RSI daldırma ve yarım-line yakın görüldüğü gibi, bu satın alma gücü düştü aynı altına düşmemesi tehdit etti.

Ancak Chaikin Para Akışı sıfırın üzerinde kaldı, bu da sermaye girişlerinin hala pozitif olduğu anlamına geliyor. 

Binance Coin bir fiyat değişimi görürse, ilk direnç seviyesi 433,5 dolardı. BNB bunu geçerse, bir haftalık yüksek fiyatını güvence altına alabilir. Diğer fiyat tavanları 460,4 dolar ve 517 dolar. 

Son zamanlarda, Binance’in merkezi olmayan operasyon modelini kaldıracağını ve merkezi bir modeli tercih edeceğini bildirdiği bildirildi. 

DASH

binance coin, dash fiyat analizi: 17 eylül cuma
binance coin, dash fiyat analizi: 17 eylül cuma 4

DASH , son 24 saatte %4.4 düşüş kaydetti ve 205.79$’dan işlem görüyordu. En yakın destek çizgisi, tokenin bir haftanın en düşük seviyesi olan 182.12$’daydı. Altcoin, dört saatlik grafiğinde 20-SMA çizgisinin altında görüldü ve bu, kripto paranın momentumunun piyasadaki satıcıların lehine olduğunu gösteren bir okuma oldu. 

MACD düşüş eğilimi gösterdi ve küçük bir kırmızı histogramın varlığını gösterdi. Göreceli Güç Endeksi 50 puanının altına düşmekle tehdit etti. Satış baskısının piyasaya geri dönüş yolunu bulduğunun bir göstergesi. Tersine, sermaye girişleri hala yükseliş bölgesinde olduğu için Chaikin Para Akışı orta çizginin üzerinde görüldü. 

DASH, satın alma gücünde bir canlanma kaydederse, direnci 234,84 dolardan test etmek için kuzeye gidebilir. Ek fiyat direnci 251.85$’da ve birkaç ayın en yüksek seviyesi olan 279.31$’da kaldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir