Binance CEO’su: “Simülasyonda Olmama Şansımız %0”!


binance
binance ceo'su: "simülasyonda olmama şansımız %0"! 2
  • Binance CEO’su, dünyanın bir simülasyonda olmama ihtimalinin matematiksel olarak sıfır olduğunu söyledi.
  • Changpeng Zhao, “Bir kuyudan su taşıyarak 200 metre yürüdüm ve akşamları çalışmak için kandil kullandım” dedi.
  • Binance CEO’su, ekibi bir zorlukla karşılaştığında, sadece “Hey, bu sadece bir oyun” dediklerini ekledi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, “matematiksel olarak, bir simülasyonda olmama şansımızın %0 olduğunu” ve “bir simülasyonun içinde olduğumuzu” bilmenin hayatın birçok baskısını ortadan kaldırdığını savundu.

Çocukluk günlerini bir vaka çalışması olarak kullanarak teknolojinin günlük görevlerimizi nasıl basitleştirdiğini anlatırken argümanları ortaya koydu. Zhao, bir kuyudan su taşıyarak 200 metre yürüdüğünü ve akşamları çalışmak için kandilleri kullandığını söyledi. Ancak her şey değişti ve artık telefonlarımız, internetimiz ve blok zincirimiz var.

Retorik olarak, “Teknolojideki üstel büyüme göz önüne alındığında, tıpkı Matrix filminde olduğu gibi kafamıza bir çubuk takacak ve her şeyin bizim için simüle edilmesini sağlayacak teknolojiye sahip olacak mıyız?” Dedi. Zhao, bu sıçramanın 20, 100 veya 500 yılda mümkün olmayabileceğini, ancak “yapabileceğimiz zaman yapacağız” dedi.

Ayrıca popüler Nintendo oyunlarını hesaba katmaya çağırdı, süper Mario ileri koştuğunda, önündeki dünyanın onun için simüle edildiğini, aynı şekilde geriye doğru koştuğunda da. Binance CEO’su “Bugün bir duvara baktığımda arkasında ne olduğunu bilmiyorum” dedi. “Köşeden döndüğümde duvarın arkasındaki şeyler benim için simüle ediliyor. Bu bir olasılık.”

Daha sonra açıklık getirdi:

Bir simülasyon, kaçınamayacağınız zorlukları ve tesadüfen meydana gelen rastgelelikleri programlamıştır. Hangisinin hangisi olduğunu bilmiyoruz. Sahip olduklarımızdan en iyi şekilde faydalanabiliriz. Hala hayatı ciddiye almak zorundayız. Tüm baskıyı alıyor. Yeni bir zorlukla karşılaştığınızda, bunun simülasyonun sadece bir parçası olduğunu bilin. Bundan en iyi şekilde yararlanmanız gerekir.

Binance‘deki ekibi herhangi bir zorlukla karşılaştığında, basitçe “Hey, bu sadece bir oyun” dedikleri sonucuna vardı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir