Binance CEO’su: Kriptonun Değişken Olduğunu Düşünüyorsanız Hisse Senetlerine Bakın!


binance
binance ceo'su: kriptonun değişken olduğunu düşünüyorsanız hisse senetlerine bakın! 2
  • Changpeng Zhao, borsadaki düşüş nedeniyle kripto piyasasının dalgalı olduğunu söyledi.
  • Küresel kripto piyasasının düşüşüyle ilgili birkaç tweet atmıştı.
  • Zhao ayrıca kripto düşüşü nedeniyle risk yönetimi hakkında bilgi edinmeyi önerdi.

Kötüleşen kripto piyasası, kripto meraklılarını ve yatırımcıları sıkıntıya soktu. BTC’den en düşük piyasa değerine sahip altcoinlere kadar, neredeyse tüm kripto para birimleri şu anda büyük düşüşlerle aşağı doğru işlem görüyor.

Bağlamsal olarak, Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsanın da şu anda kripto piyasası kadar değişken olduğunu tweetledi. Sırasıyla -%84 ve -%72 düşüşten bahseden Coinbase ve Netflix borsalarının ekran görüntülerini ekledi. Ayrıca “risk yönetimi hakkında bilgi edinmenin” hayati önem taşıdığını da ekliyor.

Şu anda borsaya bakıldığında, büyük ölçekli hisse senetlerinin çoğu kırmızı gösteriyor: Apple % 5,18 düşüşle 146.5 $, Microsoft 260.55 $ (-%3.32) ve Google 227.2 $ (- 0,54%). Moreso, Amazon (%-3,2), Tesla (%-8,25) ve Meta Platformlar (%-4,5) de düşüşler gösteriyor.

Özellikle, birçok piyasa analisti borsanın kripto piyasasıyla neredeyse doğrudan orantılı olduğuna inanıyor, bu da küresel hisse senedi değeri düştüğünde küresel kripto piyasasının da darbe aldığı anlamına geliyor. Bu, kriptonun mevcut oynaklığının nedeni gibi görünüyor.

Ayrıca, piyasa koşullarıyla ilgili soruları yanıtlayan Changpeng Zhao, piyasaya saygı duymamız gerektiğini ancak bir miktar dikkatli olmamız gerektiğini söyledi. “Döngüler halinde yukarı ve aşağı gider.”

Ayrıca birçok yeniliğin olduğu yeni bir pazarda olduğumuzu ve stablecoin’in de bunlardan biri olduğunu belirtti. Ateşli olduklarında, hepsi öfkelenir. Düştüklerinde, bir kısır döngü olabilir. Bununla bazı yeniliklerin başarılı olacağı, bazılarının olmayacağı noktasına geliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir