Binance CEO’su CZ, Şirketinin Kripto Kışında “Hayatta Kalacağını” Söyledi!


Binance CEO’su Changpeng Zhao, personele gönderilen bir notta , şirketin devam eden kripto kışında “hayatta kalacağını” iddia ederek kripto para devinin mali durumuyla ilgili endişeleri gidermeye çalıştı.

Binance CEO’su CZ: Kötü haberlere kulak asmıyoruz

Aynı zamanda, kripto para birimi patronu önümüzdeki birkaç “engebeli” ay hakkında uyarıda bulundu.

Blockchain güvenlik firması Nansen’e göre bu, Binance’in sadece 24 saat içinde 3 milyar dolar değerinde para çekme işlemi kaydetmesinden sonra geldi. Bir tweet’te Zhao, para çekme işlemlerinin sabitlendiğini söylüyor. Bundan önce, para çekme işlemlerini “stres testi” yapmanın önemli olduğunu tweetledi.

binance haberleri
binance ceo'su cz, şirketinin kripto kışında "hayatta kalacağını" söyledi! 2

Dünyanın en büyük borsası, Binance’in ana rakibi FTX’in düşüşünün ardından kötüleşen kripto duyarlılığından muzdarip. Bir zamanlar dünyanın 30 yaş altı en zengin kişisi unvanını elinde bulunduran eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, ABD hükümetinin talebi üzerine bu hafta başlarında Bahamalar’da tutuklandı. Rezil olan girişimci Salı günü adliyeden elleri kelepçeli çıkarken görüntülendi. Davayı denetleyen federal savcı Damian Williams, Bankman-Fried’in “Amerikan tarihinin en büyük dolandırıcılıklarından birini” işlediğini söyledi.

Bu arada, Reuters kısa bir süre önce, yaklaşık yarım düzine ABD federal savcısının Zhao’ya karşı suç duyurusunda bulunmayı düşündüğünü, ancak soruşturmanın henüz kesin bir sonuca varmadığını bildirdi.

Zhao, kullanıcıların endişelerini yatıştırmak için her türlü kötüleyici haberi “FUD” (korku, belirsizlik ve şüphe) olarak gelişigüzel bir şekilde reddetmeye devam ediyor.

Bankman-Fried, borsa iflas başvurusunda bulunmadan sadece birkaç gün önce FTX’in “iyi” olduğunu iddia etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir