Binance Bahreyn’de Lisans Aldı!


binance
binance bahreyn'de lisans aldı! 2
  • Binance’e Bahreyn Merkez Bankası’nın ilk kripto varlık hizmet sağlayıcı lisansı (CBB) verildi.
  • Bahreyn Prensi Salman bin Hamad Al Khalifa, Binance CEO’suChangpeng Zhao ile bir araya geldi.
  • Binance zaten BAE’de temel oluşturmak için çalışıyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’e ülkenin Merkez Bankası tarafından Bahreyn’de faaliyet gösterme lisansı verildi ve kripto borsasına bir Körfez İşbirliği Konseyi (GCC) üye devletinden ilk lisansı verildi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bahreyn Veliaht Prensi ve Başbakan Salman bin Hamad Al Khalifa ile yaptığı görüşmenin bir fotoğrafını Twitter’da paylaşmaktan heyecan duydu.

Binance için Bahreyn ile olan bu yeni ortaklık, kripto para birimi dünyasında bir kilometre taşıdır. Bu, şirketin “dünya çapında tam lisanslı ve düzenlenmiş olma” hedefine daha fazla katkıda bulunacaktır.

Zhao ayrıca prense olan minnettarlığını dile getirerek şunları söyledi:

SAİK Prens Salman bin Hamad Al Khalifa, Veliaht Prens ve Başbakan’ın vizyoner liderliğinin rehberliğinde, Bahreyn Ekibine, bu başarıyı kolaylaştırmadaki büyük çalışmaları için teşekkür etmek istiyorum.

Merkez Bankası Başkanı Rashid Al-Maraj da toplantıda hazır bulundu ve Şeyh Muhammed bin Salman bin Hamad Al Khalifa’ya katıldı. Prens, Bahreyn‘in finansal hizmetler ve dijital teknoloji sektörlerinin genişlediğini ve yerel halk için harika işler yarattığını vurguladı.

Prens Salman, Bahreyn‘in mükemmel iş ortamının ülkenin rekabetçi konumunu ve genel büyümesini güçlendirdiğini söyledi.

Çok uluslu şirketleri dijital varlıkları yönetme çalışmalarından ötürü övdü ve özellikle finansal hizmetler ve dijital teknolojide dünyanın dijital dönüşümünü ilerletmedeki önemini kabul etti.

Toplantı sırasında Zhao, Bahreyn Krallığı’nın ekonomik kalkınma ve yatırım için önemli potansiyelini vurguladı ve Krallığın devam eden ilerleme ve refah dilemesini diledi.

Diğer yandan Binance, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki varlığını da genişletiyor. Zhao, uluslararası bir sanal varlık ekosistemi oluşturmaya ve sanal varlık mevzuatının oluşturulmasına yardımcı olmak için Dubai Dünya Ticaret Merkezi (DWTC) ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir