Beklenmedik Büyüme Gösteren O Altcoin!


Kripto para birimi çıkışı Coin Bureau’nun başkanı, Cosmos Network’ün (ATOM) piyasadaki en önemli dijital varlık olabileceğini söylüyor.

Guy adıyla anılan takma adlı analist, 1,3 milyon YouTube abonesine kripto ağının çok değerli olduğunu çünkü farklı blok zincirlerinin merkezi olmayan bir şekilde iletişim kurmasına izin verdiğini söylüyor .

beklenmedik büyüme gösteren o altcoin!
beklenmedik büyüme gösteren o altcoin! 2

Cosmos Network, Mart ayında, farklı kripto para birimi platformlarının birbirleriyle token ticareti yapmasına ve transfer etmesine izin veren blok zincirler arası iletişim (IBC) protokolünü sonlandırdı.

Guy, bu işlevin ATOM’u endüstri için bir oyun değiştirici yaptığını söylüyor.

Analistin Altcoin Yorumları

“Cosmos, muhtemelen en önemli kripto para projelerinden biri, hatta en önemlisi. Bunun nedeni, yaygın olarak birlikte çalışabilirlik olmadan kripto para biriminin başarısız olmaya mahkum olmasıdır.

IBC’nin tamamlanmasıyla birlikte Cosmos, neredeyse hiçbir kripto para biriminin rekabet etmediği bir nişte lider olarak kendisini sağlamlaştırdı.”

Guy, altcoinin de fiyatta %200’lük bir artış göreceğini söylüyor.

“ATOM’un ne kadar yükseğe çıkabileceğine gelince, en az 100 dolara ulaşmazsa çok şaşıracağımı söyleyerek başlayacağım.

Bunun nedeni, Cosmos’un temellerinin neredeyse iki haftada bir hub’ına bağlanan ek blokajlarla tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya devam etmesidir.

Bu, ATOM’un fiyatına veya [hâlâ] küçük olan piyasa değerine henüz tam olarak yansımadı.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir