BAYC’nin ApeCoin Fiyatı +%2000’in Üzerinde Arttı, Yakında 500 Doları Vurmaya mı Hazırlanıyor?


apecoin
bayc'nin apecoin fiyatı +%2000'in üzerinde arttı, yakında 500 doları vurmaya mı hazırlanıyor? 3
  • ApeCoin (APE) tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı
  • APE 20 doların üzerinde işlem görüyor
  • ApeCoin 500 dolarlık yükseliş fiyatına ulaşabilir

ApeCoin (APE), tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydederek kripto alanını bir kez daha havaya uçurdu. Ayrıntılı olarak, APE son 24 saatte 20 dolardan fazla hızla yükselen fiyatı kırdı. Bu, kripto para artışının piyasa değerini, neredeyse piyasa değerine eşdeğer 24 saatlik bir işlem hacmiyle 6 milyar doların üzerine çıkardı.

Geçtiğimiz haftalarda kripto, normalde piyasa oynaklığından kaynaklanan fiyat performansıyla ilgili sol ve sağ şikayetlerle karşı karşıya kaldı. Bununla birlikte, kripto, piyasa durumunu yükseltmenin ve kendisini CoinGecko’daki en iyi 30 kripto varlığından biri olarak konumlandırmanın bir yolunu bulabilir. Hepsi, piyasa koşullarından bağımsız olarak kriptoyu destekleyen yatırımcılara ve topluluğuna teşekkürler.

coinprojesi.com image 51
bayc'nin apecoin fiyatı +%2000'in üzerinde arttı, yakında 500 doları vurmaya mı hazırlanıyor? 4

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, APE +%2000’den fazla bir büyüme oranı kaydetmeyi başardı. Bu artış, kriptonun lansman tarihinde 20 doların üzerinde hızla yükselen fiyatına ulaşmasını sağlıyor. Bugün APE, kripto başına 20 ila 23 dolar arasında işlem görüyor. APE, fiyatını bir kez daha neredeyse +%2000’e yükseltebilirse, kripto fiyatı fırlayabilir.

Ayrıntılı olarak, APE fiyatı, kripto başına 500 doların üzerindeki ay fiyatına ulaşabilir. Ancak elbette, kriptonun bu fiyatı hala yükseliş piyasasına ve yatırımcılarının platformdaki davranışlarına bağlı.

Öte yandan, kripto varlıklarının kralı Bitcoin, son 24 saat içinde tüm kripto para piyasası değeri -%1.8’e düştüğü için 40 bin doların altında mücadele etmeye devam ediyor. Peki, şimdi satın almak için doğru zaman mı, değil mi?

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir