Cardano Balinaları Sadece İki Haftada 560 Milyon ADA Biriktirdi


Kripto analisti Ali, ADA balinalarının önemli adımlar attığını belirtiyor. Büyük yatırımcıların, genellikle düşüş veya konsolidasyon dönemlerinde kripto paraları indirimli fiyatlardan topladığı bilinmektedir ve bu, Cardano balinaları için de geçerli görünmektedir.

Analist ADA verilerini açıkladı

Ali’nin paylaştığı IntoTheBlock verilerine göre, Cardano’daki büyük yatırımcılar son iki haftada 560 milyon ADA toplayarak 218,4 milyon dolar değerinde yatırım yaptı.

Ali, 3 Nisan’da 1 ila 10 milyon ADA arası tutan Cardano balinalarının Şubat’tan itibaren yaklaşık 150 milyon ADA satın alarak 57 milyon dolarlık yatırım yaptığını belirtti.

Yazının kaleme alındığı sırada, ADA son 24 saatte hafif bir artışla 0,388 dolara yükselmişti. Ali, Cardano fiyatının konsolidasyon döneminde olduğunu ve günlük grafikteki baş ve omuz modelinin doğrulanması durumunda Cardano’nun 0,60 dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

ada
cardano balinaları sadece i̇ki haftada 560 milyon ada biriktirdi 2

Cardano IOG, yaklaşan güncellemeler ve duyurular

En güncel haftalık raporlarında, Cardano’nun geliştiricisi Input Output Global (IOG), blok zincirinin en son gelişmelerini ve başarılarını paylaşıyor.

Cardano muhasebe ekibi, Conway sürümünün yayımlanmasıyla alay ediyor. Hydra ekibi de, Hydra düğümünün ana ağ uyumluluğu üzerinde çalışarak bir lansman hazırlığına devam ediyor.

Rapora göre, Mithril ekibi yeni ağ mimarisi üzerinde çalışarak bir lansman hazırlığına gidiyor.

Cardano topluluğu, Charles Hoskinson’ın açılış konuşması, ara oturumlar ve önemli değerlendirmelerin özetiyle birlikte CIP-1694 incelemesi için bir atölye düzenledi. IOG, topluluk atölyesi sponsorluklarının Nisan ayı sonlarında duyurulacağını ifade ediyor.

Toplamda 7.597 Plutus betiği bulunmakta olup, bunların 2.353’ü Plutus v2 betiğidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir