Balenciaga Kripto Para Birimi Kabul Ediyor, BTC ve ETH’yi Kabul Edecek!


kripto
balenciaga kripto para birimi kabul ediyor, btc ve eth'yi kabul edecek! 2
  • Kripto dostu Balenciaga, kripto ödemelerini kabul edecek.
  • İşletme, kullanacağı ödeme yöntemi konusunda hala kararsız.
  • Bu, başka bir büyük lüks marka olan LVMH’nin benzer bir plan açıklamasından sadece haftalar sonra.

Üst düzey moda evi Balenciaga, bir ödeme şekli olarak kripto para birimini kabul etmeye karar verdi. Kripto ödemesi, markanın Los Angeles, New York’taki amiral mağazalarında ve çevrimiçi mağazalarda kabul edilecek.

Firma bir basın açıklamasında Balenciaga’nın kripto hakkında uzun vadeli düşündüğünü ve para birimi değerindeki dalgalanmaların yeni bir şey olmadığını söyledi. Ancak, Balenciaga tarafından kabul edilen tek ihale şeklinin kripto para olmayacağı kesin.

Balenciaga, kripto para birimini nasıl kullanacağı veya ne tür bir dijital varlığı kabul edeceği hakkında henüz daha fazla bilgi yayınlamadı. Şimdilik BTC ve ETH‘yi kabul edeceğini söyledi. Marka, Moët Hennessy Louis Vuitton markası gibi son aylarda kripto para birimine dönüşen üst düzey perakendecilerin büyüyen listesine katılıyor.

Balenciaga, ürünleri için ödeme olarak kripto para birimini kabul eden en son lüks markadır. Hareket, lüks pazarının dijital varlıkları kullanmakta rahat olan daha genç ve varlıklı müşterileri çekmeye çalıştığı bir dönemde geldi.

Moda markası da kriptoyu kabul etme kararında Tag Heuer’e katılıyor. Arnault’un NFT‘lere ve Web3‘e verdiği destek göz önüne alındığında, Tag Heuer’in kripto para birimlerini benimsemesinin sürpriz olmadığını belirtmekte fayda var. Tag Heuer’in 27 yaşındaki CEO’su Laurent de Vos, Takashi Murakami ve Invisible Friends by Markus Magnusson ile işbirliği içinde üretilen Clone X PFP by Rtfkt ile olan ilişkisinin kanıtladığı gibi, büyük bir NFT koleksiyoncusu.

Kripto para birimi, dijital varlıkları kullanmakta rahat olan daha varlıklı, teknolojiden anlayan müşterileri çekmek isteyen lüks markalar arasında giderek daha popüler bir ödeme yöntemi haline geliyor. Balenciaga, kripto çılgınlığını kucaklayan uzun bir moda markası serisinin en yenisidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir