BAE Merkezli Para Transferi Firması Ripplenet ile Ortaklığını Duyurdu!


ripplenet
bae merkezli para transferi firması ripplenet ile ortaklığını duyurdu! 2
  • Al Fardan, güçlü bir şekilde toparlanan BAE havale pazarında avantaj elde etmek istediği için RippleNet Cloud’un bir üyesi oldu.
  • Ripple, firmayla ortak olmaktan ve Orta Doğu’da sınır ötesi ödemelerde devrim yapmaktan gurur duyduğunu söylüyor.

SEC davası çöküşünde bulutlu olmasına rağmen, Ripple hala ana iş kolunda stratejik hamleler yapıyor – ucuz ve hızlı sınır ötesi değer transferini mümkün kılıyor. Ripple ailesine en son katılan, Orta Doğu ülkesine ve dışına ucuz transferler sunmak için RippleNet’e güvenecek BAE merkezli bir fon transfer hizmeti olan Al Fardan.

Yerel yayın kuruluşu National News tarafından bildirildiği üzere, Al Fardan bu hafta ortaklığı duyurdu ve bunun gerçek zamanlı uluslararası para havalesi sunmasını sağlayacağını söyledi.

Al Fardan, Kaliforniya merkezli blok zinciri şirketinin sunduğu bir hizmet olan RippleNet Cloud’a katılıyor ve finans kurumlarının donanım yönetimi yükü olmadan bulut bilişimin hızını, dayanıklılığını ve esnekliğini entegre etmesine olanak tanıyor.

CEO ve kurucu Hasan Al Fardan şunları söyledi:

Bölgede önemli hale gelen, teknolojiyle desteklenen dijital bir geleceğe ve ödemelere doğru ilerliyoruz. Bu ortaklık, insanlara daha fazla esneklik ve rahatlıkla para göndermeleri için yeni kanallar ve fırsatlar sunma taahhüdümüzün altını çiziyor.

Ripple, şirketin havale endüstrisindeki varlığını büyütmesine ve Orta Doğu bölgesindeki hizmetlerini genişletmesine izin vereceği için ortaklıktan gurur duyuyor.

Ortaklık hakkında yorum yapan RippleNet Güney Asya ve MENA genel müdürü Navin Gupta şunları söyledi:

BAE ve Orta Doğu’da sınır ötesi ödemelerde ve gelişen ödeme endüstrisinde devrim yaratmak için blok zinciri teknolojisinden yararlanmak için ortak olmaktan gurur duyuyoruz.

Al Fardan için ortaklık, COVID-19 salgını tarafından harap edildikten sonra hızla toparlanan bir havale endüstrisinde avantaj elde etmesini sağlayacak. BAE Merkez Bankası verilerine göre, BAE’den yapılan kişisel havaleler 2021’in ikinci çeyreğinde yüzde 8,7 veya 3,6 milyar Dh (980 milyon $) arttı. Al Fardan, son zamanlarda sektördeki varlığını genişletmek için daha fazla fintech firmasıyla ortak olma sözü verdi.

Ripple yeni ortaklıklar kurarken, SEC dava bulutu hala geleceği üzerinde asılı duruyor. Dava, son aylarda çok az gelişme gördü ve SEC, emsal olarak benzer bir davadan alıntı yaparak Ripple’ın adil uyarı savunmasına çarptı.

Etkilenmeyen Ripple, platformunu geliştirmeye ve yeni ortaklıklara imza atmaya devam etti. Sadece haftalar önce, XRP Defterinde NFT işlevlerini etkinleştirdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir