Avalanche (AVAX), Kripto Sektörlerinde Büyümeyi Hızlandırmak için 290 Milyon Dolarlık Programı Açıkladı!


coinprojesi.com c5ee3a6ef69847dda30cdf3e0dfa123e
avalanche (avax), kripto sektörlerinde büyümeyi hızlandırmak için 290 milyon dolarlık programı açıkladı! 2

Akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) için kâr amacı gütmeyen fon olan Avalanche Foundation, kripto alanındaki popüler sektörlerin gelişimini desteklemek için 290 milyon dolarlık bir teşvik programı başlattı.

Avalanche Multiverse programı, Avalanche ekosisteminde ölçeklenebilir uygulamaya özel blok zincirlerin oluşturulmasını sağlayan ağın “alt ağ” işlevselliğinin benimsenmesini ve büyümesini artırmayı amaçlamaktadır.

Çığ Vakfı direktörü Emin Gün Sirer,

“Alt ağlar, kriptoda bir sonraki büyüme motoru olacak ve henüz görmediğimiz bir ölçekte yalnızca ağ düzeyinde kontrol ve açık deneme ile mümkün olan yeni işlevsellik sağlayacak. Akıllı sözleşmeler, son beş yılda blok zincirlerdeki inanılmaz yeniliği destekledi ve bu geleneği sürdürmeye yardımcı olmak için Alt ağlardan daha iyi bir teknoloji yok.”

Program başlangıçta blok zinciri özellikli oyun, merkezi olmayan finans (DeFi), takas edilemeyen tokenler (NFT’ler) ve kurumsal kullanım durumları gibi gelişmekte olan kripto sektörlerine odaklanacak.

Programın ilk alıcılarından biri, belirli alt ağı AVAX için 15 milyon dolara kadar teşvik alacak olan Blockchain tabanlı oyun DeFi Kingdoms (JEWEL) ve DeFi Kingdoms’ın JEWEL jetonunu tamamlamak için oluşturulan Avalanche yerel jetonu CRYSTAL’dir.

Avalanche’ın arkasındaki teknoloji şirketi olan Ava Labs, aynı zamanda Aave Companies, Golden Tree Asset Management, Wintermute, Jump Crypto, Valkyrie, Securitize ve diğerleri ile birlikte yerel müşterinizi tanı işlevine sahip ilk yatay olarak entegre blok zincirini oluşturmak için çalışıyor. kurumsal DeFi pazarı. Avalanche Multiverse, programa katılan daha fazla projeyi desteklemek için en az altı aşamada kullanıma sunulacak.

Avalanche gün içinde yarım puan yükseldi ve yazı yazılırken 75.81$’dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir