ATOM için %10’a Yakın 24 Saatlik Kazançtan Sonra Geri Çekilme Başlıyor mu?


atom
atom için %10'a yakın 24 saatlik kazançtan sonra geri çekilme başlıyor mu? 3
  • Cosmos (ATOM) fiyatı son 24 saatteki en büyük yükselişlerden biri.
  • ATOM’un fiyatı ayrıca Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) karşısında sırasıyla %7,09 ve %7,39 oranında güçlendi.
  • TA, olası küçük bir düzeltmenin yaklaşmakta olduğunu öne sürüyor.

Cosmos (ATOM) fiyatı, kripto piyasasının geri kalanı hala aynı şeyi takip ediyor gibi göründüğü için son 24 saatteki en büyük yükselişlerden biri. Bu, kripto piyasası takipçisi CoinMarketCap‘e göre.

CoinMarketCap‘in piyasa değerine göre en büyük kripto para projeleri listesinde 27. sırada yer alan ATOM’un piyasa değeri şu anda 3.361.999.744 Dolar. ATOM’un günlük işlem hacmi de şaşırtıcı bir şekilde %36.97 arttı ve 24 saatlik toplu işlem hacmi 426.355.934$’a ulaştı.

ATOM’un fiyatı ayrıca Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) karşısında sırasıyla %7,09 ve %7,39 oranında güçlendi. Mevcut durumda, ATOM yaklaşık olarak 0.0003924 BTC ve 0.005762 ETH değerinde.

ATOM, CoinMarketCap’in listesinde son 24 saat içinde fiyat artışı gören birkaç kripto projesinden biri. Fiyatı, yazı yazılırken yaklaşık %9,50 arttı. ATOM‘un fiyatı şu anda 11,74 dolar. Ancak ATOM, son 7 gün içinde hala %21,71 oranında düşüşte.

coinprojesi.com image 59
atom için %10'a yakın 24 saatlik kazançtan sonra geri çekilme başlıyor mu? 4

ATOM/USDT için 4 saatlik grafiğe bakıldığında, 8 EMA 20 EMA’yı geçerken bir düşüş sinyali işaretlendi. 8 EMA, 20 EMA’nın üzerindeki konumunu koruyabilirse, ATOM‘un fiyatının artmaya devam ettiğini görebiliriz.

Histogram da şu anda pozitif. Ancak, histogramın gradyanı negatif eğimli görünüyor. ATOM‘un son dip seviyesinden önceki iki fiyat artışı ve ardından gelen küçük geri çekilme göz önüne alındığında, sadece 4 saatlik grafiğe bakıldığında kripto para için yakında başka bir geri çekilme olabileceğine inanmak mantıklı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir