Arthur Hayes, Ethereum’un Artış Potansiyeline Sahip Olduğunu İfade Etti


BitMEX’in kurucu ortağı Arthur Hayes, Ethereum (ETH)’un altı haneli bir fiyat değerine ulaşmasını öngörürken, Bitcoin (BTC)’in devasa artış beklentilerini iki katına çıkarıyor. Hayes, Ethereum için 100.000 dolarlık bir hedef belirlerken, kripto piyasasında yatırım yapmanın zamanının “şu an” olduğunu vurguluyor; bu, mevcut değerinden yaklaşık %4.669’luk bir artış anlamına geliyor.

Aynı zamanda, Hayes Bitcoin için 1 milyon dolarlık bir değere ulaşacağını tekrar iddia ediyor. Yeni bir blog yazısında, dünya çapında para birimlerinin değer kaybetmesi sırasında “kripto para piyasasında uzun pozisyon almanın” en mantıklı işlem olduğunu belirtiyor. Hayes’e göre, Bitcoin ve Ethereum “kripto paranın temel varlıkları” olarak öne çıkarken, diğer tüm kripto paralar ise daha az değerli.

ethereum 1
arthur hayes, ethereum'un artış potansiyeline sahip olduğunu i̇fade etti 2

Hayes, Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra, yüksek risk ve yüksek getiri potansiyeli sunan diğer kripto para fırsatlarından da bahsediyor. Özellikle, Ether tabanlı diğer birinci katman blok zincirlerine, örneğin Solana’ya dikkat çekiyor. Hayes, bu tür projelerin ayı piyasasında büyük değer kaybettiğini, ancak cesur yatırımcılara büyük getiriler sunabileceğini belirtiyor. Ancak, bu projelerin Ethereum’un geliştirici etkinliği, merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) ve Toplam Kilitli Değer (TVL) gibi alanlarda Ethereum’u aşamayacağını da ekliyor.

Hayes ayrıca, çeşitli DApp’lerin ve bunların ilişkili tokenlerinin yükselişe geçeceğini, bu alanda yüksek getirilerin yanı sıra yüksek risklerin de olduğunu söylüyor. Ethereum bu yazının yazıldığı dönemde 2.097 dolar, Bitcoin ise 37.083 dolar değerinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir