ApeCoin Sahipleri, Ape Fest ’22’den Sonra Büyük Patlamaya Hazırlanıyor!


apecoin
apecoin sahipleri, ape fest '22'den sonra büyük patlamaya hazırlanıyor! 3
  • Snoop Dogg ve Eminem, Bored Apes’lerini içeren yeni bir müzik videosu yayınlayarak Ape Fest ’22’yi kapattılar.
  • ApeCoin’in fiyatı, boğaların NFT tokenini devralmasıyla iki aylık düşüş trendini kırarak oynaklığa tanık oldu.
  • ApeCoin’in fiyatının devam eden yükseliş trendinde 6.09 $’da direnç göstermesi muhtemel.

ApeCoin, NFT tokeninin düşüş trendinin üzerine çıkmasıyla manşetlere taşındı. Boğalar, ApeCoin’in fiyatını yükselterek yükselişin yeniden canlandığını ima etti. Trendin tersine dönmesi üç ana faktöre bağlanabilir.

Amerika’nın en popüler rapçileri Snoop Dogg ve Eminem, Ape Fest ’22’de yeni bir müzik videosu yayınladılar. Video, Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT‘lerini içeriyor ve Web3 ve NFT topluluklarında anında popülerlik kazandı. Her yıl düzenlenen BAYC festivalinde diğer müzisyenlerin yanı sıra Roots, LCD Soundsystem, Haim, Lil Baby ve Lil Wayne gibi müzisyenler sahne aldı.

Ünlü rapçiler bunu yeni bir medya trendinin başlangıcı olarak görüyor ve jeton sahiplerinin Bored Apes’lerinin imajını yaratıcı veya ticari çabalar için kullanma yeteneğini açıyor. ApeCoin‘in stratejisi, BAYC sahipleri için özel çabaları kolaylaştırmaktı ve bu, NFT jetonunun henüz tahsilat satın almamış kullanıcılar için çekiciliğini artırmaya yardımcı oldu.

ApeCoin fiyatı iki aylık düşüş trendinden çıktıkça, NFT tokeninin artık ayıların kontrolünde olmadığı ortaya çıkıyor. ApeCoin fiyat grafiğinde bir yükseliş farklılığı var ve NFT tokeninde %20’lik bir artış olması muhtemel.

Bununla birlikte, ApeCoin 4,28 doların altında dört saatlik bir mum çubuğu üretirse, NFT tokeninin daha düşük bir dip üretmesi ve fiyatı 3,78 dolara çekmesi muhtemeldir. 3,78 dolar seviyesi, NFT tokeni için istikrarlı bir destek olarak tanımlanıyor. Bu nedenle, 4,28 doların üzerinde bir kapanış, ApeCoin’in yükseliş eğiliminin anahtarıdır.

NFT belirteci bu seviyede direnci geçemezse, ApeCoin’in yükselişi 5 $ ile sınırlandırılır. ApeCoin’in 5 doların üzerindeki fiyat rallisi onu 5,50 dolar hedefine itebilir ve yükseliş trendinin sınırlandığı yer burasıdır.

coinprojesi.com apecoin perpetual futures price chart 1024x554 1
apecoin sahipleri, ape fest '22'den sonra büyük patlamaya hazırlanıyor! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir