Analiz Firması Coincub’a Göre Bu, Dünyanın En Kripto Dostu Ülkesi!


coincub
analiz firması coincub'a göre bu, dünyanın en kripto dostu ülkesi! 3

Kripto içgörü firması Coincub tarafından yapılan yeni bir araştırma, dijital varlık endüstrisi için dünyanın en uygun pazarlarına ışık tutuyor.

Coincub‘un son raporu, Almanya‘nın artık dünyadaki en kripto dostu ülke olarak Singapur’un yerini aldığını söylüyor.

Analitik firması, geçtiğimiz yıl içinde Avrupa’nın en büyük ekonomisinin Singapur’u geçmesine yardımcı olan bir dizi önemli gelişmenin altını çiziyor.

“Almanya zaten dünyanın en kripto dostu ülkelerinden biri. Ülke ayrıca ABD’nin yanı sıra en fazla sayıda Bitcoin düğümüne sahip, ancak daha küçük bir nüfus ve GSYİH ile kriptoya daha da büyük bir bağlılık gösteriyor. Son aylarda birkaç olumlu gelişme oldu.

Federal Mali Denetleme Kurumu, bu yılın başlarında Coinbase’in Alman kolu için bir kripto saklama işletme lisansı yayınladı. Alman borsa operatörü Deutsche Boerse ayrıca dijital borsası Xetra’da kripto borsasında işlem gören 20’den fazla ürünü listeledi. Sparkasse tasarruf bankası, kripto ticareti için cüzdan teklif etmeyi düşünüyor, kurumsal kabul için büyük bir adım.”

coinprojesi.com asdlas
analiz firması coincub'a göre bu, dünyanın en kripto dostu ülkesi! 4

Singapur şimdi ikinci sırada yer alırken, Amerika Birleşik Devletleri şimdi üçüncü sırada yer alıyor ve onu Avustralya, İsviçre ve Hong Kong izliyor.

Coincub, Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) daha önce ticaret ve diğer faaliyet yasaklarıyla kriptoya karşı sert bir duruş sergiledikten sonra 22 numarada yer alarak listede yeni bir ülke haline geldiğini söylüyor. Hindistan 19 numaraya yükseldi, ancak Coincub‘un dediği gibi, kararsız hükümet politikasından muzdarip.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir