Analistin Öngörüsü: SHIB Kısa Süre İçinde %400’lük Sıçrama Yapabilir!


Ünlü kripto para uzmanı $SHIB KNIGHT, Shiba Inu (SHIB) değerinin en düşük seviyelerde olduğunu düşünüyor.

Özet:

  • Usta trader $SHIB KNIGHT, Shiba Inu’nun (SHIB) yakın gelecekte tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor.
  • Shibarium ekibi LUCIE, SHIB için olumlu bir dönemin kapıda olduğunu belirtiyor.
  • SHIB’in artan popülaritesi, token yakımı ve Shibarium’da yaşanan yenilikler bu tahminleri güçlendiriyor.
shib
analistin öngörüsü: shib kısa süre i̇çinde %400'lük sıçrama yapabilir! 2

Shiba Inu, Tarihi Bir Yükselişe Hazırlanıyor mu?

Önde gelen kripto analistlerden $SHIB KNIGHT, popüler token SHIB’in yakında 0,0003 dolarla tarihi bir zirveye ulaşabileceğini düşünüyor. $SHIB KNIGHT, SHIB’in bu seviyeye varacağına dair inancını tokenin şu anda ulaştığı dip seviyesiyle ilişkilendiriyor ve şöyle diyor:

“SHIB sürekli olarak bu destek seviyesini koruyor. Bu, asıl dip olmalı. Grafik daralıyor ve toplama aşamasında sona yaklaşıyoruz. İlerleyen günlerde neler olacağını görelim.”

Ancak, SHIB’in potansiyel yükselişi konusunda olumlu olan tek kişi $SHIB KNIGHT değil. Shibarium’un Pazarlama Uzmanı LUCIE de geçtiğimiz ayda SHIB için yeni bir boğa dönemine işaret etmişti.

SHIB’in Başarısı İçin Hangi Adımlar Önemli?

Kripto camiasının liderleri, SHIB’in başarısı için geniş kitleler tarafından benimsenmesi, etkili bir token yakım süreci ve SHIB’de sürekli geliştirmelerin yapılması gerektiğini vurguluyor.

Shiba Inu ekibi, bu ayın başlarında Eylül’de yaklaşık 2,3 milyar SHIB yaktıklarını açıkladı. Bu, Ağustos ayında gerçekleştirilen 5,7 milyar SHIB yakımından sonra geldi.

Bir zamanlar tartışma konusu olan Shibarium platformu, şu anda başarılı bir şekilde ilerliyor. Shiba Inu ekibi, Shibarium’da daha düşük işlem ücretleri ve daha hızlı transferlerle rekabette öne çıkmayı planlıyor.

Shibarium ağındaki toplam işlem sayısı yakın zamanda 3 milyonu, cüzdan adresi sayısı ise 1,25 milyonu aştı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir