Analist Şu Anda Satın Alınacak Kriptoların Listesini Paylaşıyor!


coinprojesi.com kripto shutter 1 16 9 1641502555
analist şu anda satın alınacak kriptoların listesini paylaşıyor! 2
  • Kripto analisti Lark Davis, bu kripto varlıkların şu anda harika bir alım olduğunu düşünüyor.
  • Madeni paralar yüksek büyüme, güçlü destek, çoklu ortaklıklar ve uzun vadeli potansiyel gösteriyor.

Kripto piyasası, belirsizlikleri besleyen birkaç olay nedeniyle bir süredir yatay bir ivme kazandı. Ancak analist Lark Davis, bu paraların büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor – bu, son birkaç haftadır satın almasının nedeni. İşte liste:

Moonbeam (GLMR)

Çok zincirli protokol Polkadot‘ta bir puan alan Moonbeam, şimdi merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarında bir artış ve sonuç olarak toplam kilitli değerinde (TVL) bir artış görüyor. Platform, birkaç üst düzey destekçiyi çekmeyi başardı. Bunlar arasında Binance Labs, Coinbase Ventures ve Fenbushi Capital var. Ek olarak, popüler Curve Finance dahil olmak üzere önemli sayıda kripto projesi Moonbeam üzerine inşa ediliyor. Diğerleri, yerel Moonbeam uygulamaları Stella Swap ve Solarbeam’dir.

Davis, bu kripto parayı stake ediyor ve piyasa değerini 10 kat artırma potansiyeline inanarak ödüllerini elinde tutuyor.

Oasis Network (ROSE)

Nispeten bilinmemesine rağmen Davis, Oasis Network’ü yaklaşan projeleri, artan benimsenmesi, gizlilik teknolojisi ve piyasa değerindeki büyüme için övüyor. Blockchain, Andreessen Horowitz (a16z), Pantera ve Polychain Capital’den birkaçını belirtmek için büyük bir desteğe sahip. Dahası, üniversite programları da dahil olmak üzere diğer projelerle bir dizi entegrasyon ve ortaklığa sahiptir. Bu listeyi yapmak, diğerleri arasında BMW Group, Binance ve Chainlink’tir. Ve kısa süre önce Oasis, ekosistemindeki uygulamaları ve büyümeyi desteklemek için kullanmayı planladığı 200 milyon dolar topladı.

Bu nedenlerden dolayı Davis, kripto tokeninin tıpkı Moonbeam gibi piyasa değerini kolayca 10 kat artırabileceğini söylüyor.

Acala (ACA)

Moonbeam gibi Acala da Polkadot Relay Chain’de bir slotu yönetti ve şimdi önemli bir DApps katkısı olmayı planlıyor. Acala, Polkadot ekosisteminin ana sabit parası olmayı hedefleyen yerel bir merkezi olmayan sabit para aUSD başlattı. Şimdiye kadar, platform bu hedefi finanse etmek için 250 milyon dolar topladı. Ayrıca Acala, çok çeşitli Ethereum uygulamalarıyla entegre olabilir. Daha yakın zamanlarda ağ, Terra’nın en büyük uygulaması olan Anchor ile birlikte çalıştı. Diğer entegrasyonları Moonbeam, Compound ve Chainlink ile. Arrington Capital ve Polychain Capital, diğerleri arasında güçlü bir destek görüyor.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)

Davis, kripto pazarındaki hakim konumları nedeniyle fiyatlarına rağmen bu pariteyi düzenli aralıklarla satın alıyor. Onlara olan bahsi, ilerici büyüme üzerinde uzun vadeli bankacılık tarafındadır.

Tüccar Joe (JOE)

Avalanche’ın en büyük borsası olan Trader Joe, artık kullanıcıların JOE tokenlerini USDC cinsinden ödüller için stake etmelerine izin veriyor. Oy kilitli jetonlar ayrıca çiftçilik ödüllerini de artırır.

Daha da önemlisi, Davis kripto mantrasını “DYOR veya Kendi Araştırmanı Yap” yineliyor. Yatırım kişisel ve risklidir ve bu nedenle iyi bilgilendirilmelidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir